+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Katastr nemovitostí

Klíčová slova: Katastr nemovitosti, katastr nahlížení nemovitosti

E-mail: stiznosti@nemovitosti-katastr.org

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2011

Popis: Katastr nemovitostí je soubor informací o nemovitostech z celé České republiky. Zahrnuje údaje o vlastnictví a jiných právech k nemovitostem (např. exekuce, věcná břemena, zástavní listiny, předkupní práva, apod), tzn. popis, soupis, geometrické a polohové určení. Katastr jak jej známe v současné podobě nabyl účinnosti ke dni 1. 1. 1993 vydáním základních zákonů a vyhlášek a postupně doplňován dalšími potřebnými zákony, vyhláškami a novelami.

Web: www.nemovitosti-katastr.org

Další související informace

Katastr nemovitostí

katastr nemovitostí,katastrální úřad,nahlížení do – Katastr nemovitostí - nahlížení do katastru, katastrální úřad. Online katastr nemovistí vám umožní nahlížet do katastru nemovitostí. katastr nemovitostí,katastrální úřad,nahlížení do katastru nemovitostí,katastr nemovitostí praha,ostrava,brno,plzeň

Pojištění nemovitostí

Pojištění nemovitosti, pojištění nemovitosti – Pojistěte si nemovitost přes internet a výrazně ušetříte. Pojištění nemovitosti přes naší aplikaci je totiž rychlé, levné, kvalitní z pohodlí domova či jiného soukromí. Nemusíte se s nikým scházet, na nikoho čekat, ani trávit čas. U nás máte jistotu profesionálního srovnání nabídky pojišťoven v pojištění nemovitosti, bez toho aniž byste museli navštívit jedinou z nich nebo vyslechnout nabídku, jakéhokoli finančního poradce. Bereme na sebe všechnu práci a pomoc ve vyřízení.

Plán správy nemovitostí

správa nemovitostí, správa nemovitostí praha, údrž – V podstatě každá nemovitost musí být někým spravována. Jestliže tomu tak není, její stav se neustále zhoršuje a hrozí to, že nevydrží dlouhou dobu vůbec stát. V podstatě každá nemovitost musí být někým spravována. Jestliže tomu tak není, její stav se neustále zhoršuje a hrozí to, že nevydrží dlouhou dobu vůbec stát.

Načítání trvalo 1.1320 sekund.