+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kávovar.eu od A po Z

Klíčová slova: kávovar kavovar kavovary gaggia scala saeco káva

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2009

Popis: Veškeré informace o všech kávovrech od domácích automatů po profesionální pákové přístroje pro vysokou zátěž jako jsou výrobky la SCALA. Vyberte si kávovar, který splní přesně Vaše požadavky v domácnosti i v restauraci!

Web: www.kavovar.eu

Další související informace

Káva - blog na téma káva

káva, káva arabica, kávy, caffé, café, kafe – Káva - zajímá vás káva? Potom čtěte náš blog Káva, na kterém naleznete zajímavé články o kávě, historii kávy, zdravotních dopadech kávy, a řadu dalších užitečných informací o kávě. Vyberte si svůj oblíbený druh kávy. Je káva váš oblíbený nápoj? Potom navštivte stránku kava-kava.blog.cz.

Vicolo da Giorgio

italské delikatesy, obchod, jídlo, těstoviny, káva – Obchod Vicolo da Giorgio s italskými specialitami, zaměřený převážně na produkty oblasti jižního Tyrolska. Mimo jiné u nás najdete spoustu gastronomických specialit, jako jsou sušená masa a uzeniny pocházející z rodinné farmy, která má již po několik generací chovatelů, řezníků a uzenářů, řadu zákazníků a více než stovku obchodů, které její výrobky prodávají, což kvalitu jen potvrzuje. Nezapomněli jsme ani na proslulé italské sýry, od těch co důvěrně znáte, až po ty, které u nás jinde nekoupíte. Samozřejmostí jsou také těstoviny, čerstvé, i sušené, olivové oleje extra panenské i ochucené, nakládaná zelenina, houby, mořské plody a mnoho dalších lahůdek. Pro restaurace a hotely možnost nákupu z velkoobchodního ceníku.

Kávovary Philips Saeco

kávovar philips saeco,kávovary saeco – Kávovary Philips Saeco patří mezi známé kávovary, které připraví kávu ze zrnkové i mleté kávy případně z kapslí systému snadného podávání. Kávovar Saeco Royal Professional patří mezi oblíbené kávovary do kanceláře. S kávovary Philips Saeco si můžete doprát šálek dobré kávy každý den v pohodlí svého domova.

Načítání trvalo 0.1169 sekund.