+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KAZETO, spol. s r.o. - Váš tradiční dodavatel výrobků z lepenky

Klíčová slova: Lepenkové krabice, dětské kufříky

E-mail: mirekpetras@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2011

Popis: Společnost Kazeto s.r.o. se v současné době specializuje na výrobu produktů z lepenky v následujících oblastech – interiérové doplňky,dětský program a nýtované kufry. Naše výrobky jsou velmi atraktivní, moderní a mají široké spektrum využití jak v domácnostech tak v kancelářích.

Web: www.kazeto.cz

Další související informace

Obchod Angel

Dětské hrací deky, fusaky a zavinovačky – Internetový obchod Angel nabízí maminkám skvělý textil pro jejich miminka i děti, a to dětský textil z těch nejlepších materiálů a české výroby. Dětské hrací deky, fusaky a zavinovačky, dětské kapsáře k posteli i do auta, ohrádky pro miminka a další.

Obaly-plzen.cz

vlnité lepenky, kartonové krabice, bulinková folie – Na internetových stránkách Obaly-plzen.cz najdete šírokou nabídku obalového materiálu. Máme pro vás vlnité lepenky, kartonové krabice, polyethylenovou pěnu, mirelon, stretch folie, lepící a vázací pásky, papírové hrany a další potřeby k balení.

Bublinkové obálky

obaly, krabice, kartonové krabice, papírové krabic – Obálky je možné rozčlenit hned do několika různých kategorií. Záleží samozřejmě na tom, jakou obálku zrovna potřebujete a co do ní budete vkládat.Obálky je možné rozčlenit hned do několika různých kategorií. Záleží samozřejmě na tom, jakou obálku zrovna potřebujete a co do ní budete vkládat.

Načítání trvalo 0.0780 sekund.