+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KAZETO, spol. s r.o. - Váš tradiční dodavatel výrobků z lepenky

Klíčová slova: Lepenkové krabice, dětské kufříky

E-mail: mirekpetras@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2011

Popis: Společnost Kazeto s.r.o. se v současné době specializuje na výrobu produktů z lepenky v následujících oblastech – interiérové doplňky,dětský program a nýtované kufry. Naše výrobky jsou velmi atraktivní, moderní a mají široké spektrum využití jak v domácnostech tak v kancelářích.

Web: www.kazeto.cz

Další související informace

Povlečení-matrace

Matějovský, licenční povlečení, dětské povlečení – E-shop nabízející lůžkoviny Matějovský, Veratex, Le-Vele a pěnové matrace. Na výběr množství rozměrů, dezénů a materiálů (bavlna, bavlněný satén, flanel, krep, atd.) povlečení. Doporučujeme licenční výrobky s pohádkovými a filmovými motivy.

Zácpa kojenců

dětské koliky, zácpa kojenců – Malé děti často trpí nejrůznějšími zažívacími problémy. Jejich střeva nejsou ještě dostatečně zralá. Proto mívají v prvních třech měsících bolesti bříška – tzv. dětské koliky, později pak dokáže potrápit zácpa kojenců.

Detské hračky

hračky pre deti, detské hračky – Nádherné a kvalitné hračky od rôznych značiek – Smoby, Ecoiffier, Dohány na všetky ročné obdobia na doma i na hranie vonku. Vyberte si hračky pre deti z našej širokej ponuky. Kvalitné hračky pre deti.

Načítání trvalo 2.6828 sekund.