+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kika nábytek (kika katalo

Klíčová slova: kika,nábytek,praha,brno,plzeň,kika katalog,online

E-mail: fylo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2009

Popis: Kika nábytek patří mezi největší prodejce nábytku v čechách. Historie této firmy sahá do roku 1910. První obchodní dům byl otevřen roku 1973. Tehdy přišla firma Kika s novou koncepcí, která jim zajistila úspěch. Zákazník si mohl koupit nábytek a sám si je dovést a složit v teple domova. Nábytek Kika zakoupíte v prodejnách - Praha, Brno, Plzeň. Vyberte si ze široké nabídky všech druhů kvalitního nábytku.

Web: kika-nabytek.com

Další související informace

Jena nábytek (Brno, Praha

nábytek,jena,brno,praha,olomouc,hradec králové – Společnost Jena nábytek se specializuje na prodej nábytku. Především pak kuchyňského, kancelářského, ratanhového nábytku a nábytku do ložnice, dětských a obývacích pokojů ad. Prodejny Jena nábytku naleznete ve městech: Praha, Hradec Králové, Brno, Olomouc.

Levný nábytek

nábytek,levný nábytek,kvalitní nábytek – Při výběru nábytku nehraje v dnešní době hlavní roli styl nebo vzhled, ale především cena, většina uživatelů si přeje levný nábytek, který bude zároveň vzhledný a kvalitní. Ne každý obchod ovšem disponuje takovým nábytkem a pokud už je levný, tak mnohdy ne kvalitní.

Typoland

nábytek – Český design, česká výroba – vyrábíme interiérové dekorace ve tvaru písmen a vy si z nich můžete doma poskládat originální nápis nebo je prostě mít jako prima polštáře.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.