+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klasicistní vily Šestajov

Klíčová slova: domy,vily,vila,klasicismus,prodej

E-mail: info@classicism.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2011

Popis: Společnost CLASSICISM představuje spojení tradiční – klasické prvorepublikové architektury s použitím nových, moderních materiálů a technologií. Tímto spojením pro vás tvoříme domy, které mají styl a zároveň nabízejí komfortní bydlení.

Web: www.classicism.cz

Další související informace

AAABYTY.CZ

byty,domy,pozemky,prodej,pronájem – Realitní kancelář - obchodní dům s byty, rodinnými domy a pozemky Vám zajistí nejen prodej, výkup nebo pronájem Vaší nemovitosti, ale i realitní poradenství, právní servis a financování.

Polášek - bytový textil

Polášek,bytový,textil,výroba,prodej,prostěradla – Naše společnost Vám vyrábí a distribuuje velmi kvalitní, krásné a cenově dostupné výrobky pro všechny typy domácností, hotelů či restaurací. Naše výrobky (prostěradla, ubrusy, povlečení, ručníky aj.) dodáváme zboží do mnoha maloobchodních prodejen po celé České Republice. Věříme, že Vás osloví naše výrobky - prostěradla, ubrusy, povlečení či další doplňky - a z naší pestré nabídky krásných výrobků si vyberete ten nejlepší právě pro Vás. Budeme se také těšit na Vaši osobní návštěvu na adrese: Jiří Polášek, Palackého 514, 769 01 Holešov.

Reality Praha

byty,praha,reality,nemovistosti,prodej,pronájem – BytyRealityPraha.cz je realitní internetový server nabízející k prodeji či k pronájmu nemovitosti a reality mezinárodní realitní kanceláře Duna House sídlící v Praze a expandující na český trh s nemovitostmi od roku 2011. V naší nabídce realitní kanceláře Duna House naleznete k prodeji či k pronájmu jak byty, domy a pozemky v Praze tak také komerční objekty, kanceláře a obchody. K prodeji nebo pronájmu nemovitostí poskytujeme kompletní právní a hypoteční služby zdarma a tudíž jsme pro obě strany – jak prodávajícího tak pro kupujícího zajistit vše na jednom místě, jako je notářské ověření podpisů, finanční služby a zajištění hypotéky, výpisy z katastru nemovitostí atd. V naší databázi evidujeme mimo neustále inovované nabídky nemovitostí (bytů, domů a komerčních objektů) tak také širokou nabídku potenciálních a prověřených kupců a zájemců o pronájem nemovitostí a tudíž jsme schopni zajistit rychlý prodej - pronájem Vaší nemovitosti v Praze a jejím okolí. Realitní makléři Duna House jsou prověřeni a díky intenzivnímu vzdělávání v realitním oboru mají aktuální informace nejen o cenách nemovitostí ale také o studiích jejich vývoji pro následující časové údobí.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.