+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A-Z CHLAZENÍ- klimatizace

Klíčová slova: klimatizace, průmyslové chlazení

E-mail: klimatizace@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2009

Popis: Prodej, montáž a servis chladících a klimatizačních zařízení. Nabízíme klimatizace, tepelná čerpadla, průmyslové chlazení, čističky vzduchu, chladící a mrazící zařízení, vzduchotechnika, chladírenské boxy. Dodávky a návrhy kompletní klimatizační a chladírenské technologie. Mobilní klimatizace, bytová klimatizace, lednice, vestavěné spotřebiče. Výčepní technika a chlazení na pivo. E-shop.

Web: www.klimatizace.net

Další související informace

AZ-Klimatizace.cz

klimatizace, klima, vzduchotechnika, mobilní – Vše, co potřebujete vědět o klimatizacích a klimatizačních zařízeních. Dostupné nástěné klimatizace do bytu, domu či kanceláře lze pořídit jednoduše a poměrně i rychle. Mobilní i nástěnné klimatizace, prodejci i odborné servisy z celé ČR.

Klimatizace

klimatizace, klimatizace LG, klimatizace Toshiba – Prodej a montáž značkových klimatizací s montáží po celé republice. Návrh klimatizace Vám uděláme zdarma. Prodáváme a montujeme značky klimatizací LG, Samsung, Toshiba, Sinclair, Daikin, Artel. Coolwex.

Výčepní zařízení, technika a chlazení

výčepní technika, gastro zařízení, chlazení – Prodej - montáž - servis - výčepní zařízení a technika pro čepování vína, piva i dálších nápojů. Nápojové chlazení a vinotéky.

Načítání trvalo 2.1664 sekund.