+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A-Z CHLAZENÍ- klimatizace

Klíčová slova: klimatizace, průmyslové chlazení

E-mail: klimatizace@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2009

Popis: Prodej, montáž a servis chladících a klimatizačních zařízení. Nabízíme klimatizace, tepelná čerpadla, průmyslové chlazení, čističky vzduchu, chladící a mrazící zařízení, vzduchotechnika, chladírenské boxy. Dodávky a návrhy kompletní klimatizační a chladírenské technologie. Mobilní klimatizace, bytová klimatizace, lednice, vestavěné spotřebiče. Výčepní technika a chlazení na pivo. E-shop.

Web: www.klimatizace.net

Další související informace

Geton klimatizace

klimatizace, čistička vzduchu, kamna na pelety – Společnost Geton dodává klimatizace do bytu a domu, kancelářské klimatizace, čističky vzduchu, kamna na pelety, vzduchové clony, tepelná čerpadla. Nabízíme kompletní sortiment značek Artel, LG, Toshiba a další. Zpracujeme zdarma optimální návrh technického řešení. Montáž a pravidelný servis klimatizací i dalších zařízení provádí vlastní tým certifikovaných techniků. Možnost splátkového kalendáře bez navýšení.

Plnění klimatizací Pour

plnění klimatizací, plnění klimatizace, plnění a č – Plnění klimatizací prvotřídní plničkou Bosch již od 1000 Kč v závislosti na množství použitého chladiva. Plnění klimatizací prvotřídní plničkou Bosch již od 1000 Kč v závislosti na množství použitého chladiva.

Klimatizace Ostrava, klim

klimatizace, klimatizační jednotky – Dodáváme klimatizace a klimatizační jednotky včetně projekce, měření a regulace. Působíme v Ostravě, Havířově, Karviné i širokém okolí. Klimatizační jednotky od výrobců Siemens, Carrier, Toshiba, Sintech a další.

Načítání trvalo 2.6555 sekund.