+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aldes - ventilace

Klíčová slova: ventilace, rekuperace, centrální vysavače

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2013

Popis: Ventilace a centrální vysavače od firmy ALDES pro Váš byt, rodinný dům, kancelář nebo výrobu. Dodáváme věškerou ventilaci od centralizovaného odsávání přes rekuperaci až po tepelná čerpadla. Zajistimé realizaci od projektu až po servis. Jsme přímý dovozce pro ČR.

Web: www.aldes-czech.cz

Další související informace

Bristec

ventilace – Společnost Bristec cz s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002. Zastupuje francouzskou společnost AERECO s.a., která je držitelem patentu v oblasti hygroregulovatelného větrání. Nabízíme stále nová řešení tohoto inteligentního větrání, které se dokáže adaptovat na specifické potřeby bytových, rodinných domů a polyfunkčních objektů.

Servis klimatizace a serv

Klimatizace, Servis klimatizace, Vzduchotechnika – Specializujeme se zejména na servis klimatizace a servis vzduchotechniky. Instalujeme také solární systémy. Naše komplexní služby v oblastech klimatizace, vzduchotechnika a solární systémy poskytujeme v celé České republice.

Tepelné čerpadlá Mygren

tepelné čerpadlo, tepelné čerpadlá, voda-voda, – Vývoj, výroba a predaj vlastných tepelných čerpadiel MYGREN. Dodávka a montáž kompletných kotolní. Predaj akumulačných nádrží, bojlerov a kompletného príslušenstva kotolní. Technologické poradenstvo v oblasti vykurovania.

Načítání trvalo 0.0933 sekund.