+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aldes - ventilace

Klíčová slova: ventilace, rekuperace, centrální vysavače

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2013

Popis: Ventilace a centrální vysavače od firmy ALDES pro Váš byt, rodinný dům, kancelář nebo výrobu. Dodáváme věškerou ventilaci od centralizovaného odsávání přes rekuperaci až po tepelná čerpadla. Zajistimé realizaci od projektu až po servis. Jsme přímý dovozce pro ČR.

Web: www.aldes-czech.cz

Další související informace

Klimatizace do bytu

Klimatizace, klimatizace do bytu, mobilní klima – Klimatizace do bytu od firmy MIDEA se vyrábějí ve variantách SPLIT a MULTISPLIT (klimatizování jedné nebo více místností). Zástupce MIDEA pro ČR KLIMA RAPID zajistí dodávku včetně montážních prací, údržby a kompletního servisu.

Tepelné čerpadlá Mygren

tepelné čerpadlo, tepelné čerpadlá, voda-voda, – Vývoj, výroba a predaj vlastných tepelných čerpadiel MYGREN. Dodávka a montáž kompletných kotolní. Predaj akumulačných nádrží, bojlerov a kompletného príslušenstva kotolní. Technologické poradenstvo v oblasti vykurovania.

Zvlhčovače vzduchu

zvlhčovač, odvlhčovač, vzduchu, dantherm, vlkhost – Specializovaný e-shop prodávající zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu Dantherm, Kruger, DehuTech, Brune, topidla Master. Měření a regulace vlhkosti a teploty. Velmi kvalitní technika. Vyzkoušejte sami!!

Načítání trvalo 0.0516 sekund.