+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barek vzduchotechnika

Klíčová slova: vzduchotechnika klimatizace toshiba ventilace

E-mail: seo@barek-vzduchotechnika.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2009

Popis: Nabízíme Vám několikaleté zkušenosti v oblasti technického zařízení budov, zejména v profesích vzduchotechniky a klimatizace. Počínaje projekcí, přes realizaci ve výstavbě až po project management ve stavebnictví.

Web: www.barek-vzduchotechnika.cz

Další související informace

KLIMAPLUS - Klimatizace

klimatizace tepelna cerpadla vzduchotechnika – Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace. Dodáváme značkovou klimatizační techniku TOSHIBA, HITACHI, LG a další. Bezplatně provádíme odborné zaměření na místě včetně návrhu řešení.

Klimatizace, prodej

klimatizace, klimatizace LG, klimatizace Toshiba – Prodej a montáž značkových klimatizací s montáží po celé republice. Návrh klimatizace Vám uděláme zdarma. Prodáváme a montujeme značky klimatizací LG, Samsung, Toshiba, Sinclair, Daikin, Artel. Coolwex. klimatizace, klimatizace LG, klimatizace Toshiba, mobilní klimatizace, klimatizace do bytu, klimatizace do kanceláře.

Klimatizace Ostrava

Klimatizace Ostrava, vzduchotechnika Ostrava, tepe – Dodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla a vzduchotechniku na klíč. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Působíme v městě Ostrava a okolí. KF Klima je profesionální, tržně orientovaná společnost, která poskytuje služby nejvyšší kvality v oblasti kompletního dodávání strojního zařízení vzduchotechniky, tepelných čerpadel a klimatizace se sídlem v Ostravě. Nejvyšší prioritou společnosti je vysoká odbornost a kvalita poskytovaných služeb ve všech oblastech působení na trhu vůči našim zákazníkům.

Načítání trvalo 0.0798 sekund.