+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CASALS - ventilátory

Klíčová slova: průmyslové ventilátory, radiální ventilátory

E-mail: info@casals.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2010

Popis: Kompletní nabídka komerčních a průmyslových ventilátorů CASALS. Sortiment zahrnuje axiální i radiální ventilátory pro běžné, ale i speciální použití. Jde o jednu z nejširších nabídek ventilátorů na trhu.

Web: wwwcasals.cz

Další související informace

E-shop krbové ventilátory

Ventilátory, krbové ventilátory – E-shop nabízející krbové ventilátory, stropní ventilátory všech značek. V našem e-shopu najdete veškerou vzduchotechniku. Vhodné a ověřené zboží, koupelnový ventilátor, ventilátory do bytu, ventilátory do potrubí, ventilační turbíny, větrací mřížky plastové i kovové a příslušenství k ventilátorům. Naše ventilační systémy Vám zajistí příjemné pohodlí.

Eshop Rohože

vstupní rohože, venkovní rohože, průmyslové rohože – Eshop Rohože je internetový obchod specializující se na vstupní venkovní a vnitřní rohože, čistící zóny, průmyslové rohože, schodové rohože, koupelnové a bazénové rohože, rohože za postele a topné rohože. V našem e-shopu si jistě vybere každý.

MPRValves- armatury

Průmyslové armatury, pohony, klapky, kulový kohout – Hlavním cílem společnosti jsou dodávky celého rozsahu průmyslových armatur, včetně navazujícího sortimentu komponentů MaR. Veškeré dodávky zajišťujeme vlastními výrobky ze skladových zásob. Tyto produkty jsou vždy označené naší registrovanou obchodní značkou MPR, zaručující našim zákazníkům veškerou odpovědnost naší společnosti za bezvadný a bezpečný provoz dodávaného zboží.

Načítání trvalo 1.3796 sekund.