+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CLAGE SOBOTKA

Klíčová slova: půtokové ohřívače, zásobníkové ohřívače

E-mail: info@clagesobotka.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2011

Popis: CLAGE SOBOTKA zastoupení pro ČR Průtokové ohřívače vody Zásobníkové ohřívače vody 5 – 15 litrů Podlahové konvektory, podlahové rošty a mřížky. U nás najdete elektronicky řízené průtokové ohřívače vody již do 3,5kW. Průtokový ohřívač zajišťuje maximální hospodárnost a ekonomiku provozu.

Web: www.clagesobotka.cz

Další související informace

KOSKA cz s.r.o.

Kotle, topení, radiátory, ohřívače, solární systém – Nabízíme kotle, radiátory, ohřívače, solární systémy, čerpadla, koupelny, umyvadla, klozety, vany, sprchy, kouty, obklady, dlažby, koupelnový nábytek, trubky, odpady, měřiče, regulace, náhradní díly. Poskytujeme záruční servis a Zelená úsporám.

Široká nabídka ohřívačů vody

ohřívače vody,průtokové ohřívače vody,zásobníkové – V naší nabídce si každý přijde na své. Naleznete zde všechny typy a to průtokové, zásobníkové, elektrické, kombinované a také solární ohřívače vody v kapacitách od 5 do 500 litrů. Dnes spolupracujeme s 80 servisními a více než 500 obchodními partnery. Firma nabízí své obchodně-servisní služby i na internetu a prodej realizujeme i prostřednictvím internetového obchodu pro konečného zákazníka.

Nejlevnější povinné ručen

Nejlevnější, povinné, ručení, online – Hledáte nejlevnější povinné ručení a Vaším rozhodovacím kritériem je pouze a hlavně cena? Pak Vám nabízíme speciálně upravenou kalkulačku povinného ručení, která takové pojištění najde. Během sekund. Můžete i hned sjednat.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.