+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cool spol. s r.o.

Klíčová slova: klimatizace,chlazení,ventilace,vzduchotechnika

E-mail: info@cool-klimatizace.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2009

Popis: Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti klimatizace a chlazení, od poradenství, přes projekty, dodávky a montáže až po okamžitý záruční a pozáruční servis veškeré klimatizační a chladící techniky.

Web: www.cool-klimatizace.cz

Další související informace

KLIMATIZACE,VZT,WENZEL

Klimatizace,Vzduchotechnika,Wenzel,Haier,Midea,VZT – Zabívame se prodejem,montáží,záručním a pozáručním servisem klimatizace,vzduchotechniky,čističky vzduchu,odvlčovače vzduchu,tepelná čerpadla,fancoily.Dodáváme značky LG,Midea,Haier,Galletti,Indest,Aerial,Artel.

VSM TEPLICE

vzduchotechnika,klimatizace,rekuperace, – Nabízíme ventilátory a příslušenství (ELEKTRODESIGN, SOLER & PALAU, UNIVENT), díly pro vzduchotechniku - potrubí a jednotky. MaR (REMAK, VTS Clima, ATREA), tepelná čerpadla, chlazení, klimatizace. Provádíme prodej, montáž, servis, kontroly a revize.

Servis klimatizace a serv

Klimatizace, Servis klimatizace, Vzduchotechnika – Specializujeme se zejména na servis klimatizace a servis vzduchotechniky. Instalujeme také solární systémy. Naše komplexní služby v oblastech klimatizace, vzduchotechnika a solární systémy poskytujeme v celé České republice.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.