+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

D-klima - vzduchotechnika

Klíčová slova: vzduchotechnika potrubí

E-mail: info@d-klima.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2010

Popis: Zabýváme se výrobou vzduchotechnických komponentů, především tvarovkami kruhového průřezu. Vyrábíme Spiro potrubí, vzduchotechnická kolena, vzduchotechnické odbočky, klapky, redukce a další komponenty pro vzduchotechniku.

Web: www.d-klima.cz

Další související informace

UNIVENT CZ, s.ro.

ventilátor, ventilace, ventilator, vzduchotechnika – Dodáváme kvalitní ventilátory pro domácnost i pro průmysl za rozumné ceny, montážní materiál, klimatizace, vzduchovody, flexibilní potrubí a ostatní vzduchotechnické zboží vše možné objednat na našem E-shopu.

Vzduchotechnika, větrání,

vzduchotechnika, vzduchotechnika praha, větrání – Zpracováváme návrhy projektů v oboru vzduchotechnika, větrání a odvětrání. Doporučíme vhodný systém a vyčíslíme provozní náklady. Navrhneme konstrukční řešení, aby vzduchotechnika odpovídala požadavkům a potřebám klienta. Provádíme montáž a servis.

SORKE - ventilátory

ventilátory, ohřívače vzduchu, vzduchotechnika – Specializovaný obchod nabízející vzduchotechniku, ventilátory, ohřívače vzduchu, rekuperační a chladící jednotky. Zajišťujeme také návrhy a realizace pro oblasti větrání, ohřev vzduchu, teplovzdušné vytápění, klimatizace a chlazení.

Načítání trvalo 0.0687 sekund.