+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

D-klima - vzduchotechnika

Klíčová slova: vzduchotechnika potrubí

E-mail: info@d-klima.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2010

Popis: Zabýváme se výrobou vzduchotechnických komponentů, především tvarovkami kruhového průřezu. Vyrábíme Spiro potrubí, vzduchotechnická kolena, vzduchotechnické odbočky, klapky, redukce a další komponenty pro vzduchotechniku.

Web: www.d-klima.cz

Další související informace

Vzduchotechnika VKS Praha

vzduchotechnika Praha, prodej, servis, montáže. – Vzduchotechnika - VKS Praha nabízí dodávku, montáž a servis vzduchotechniky, opravy a repase, posudky, poradenskou činnost, montáž a servis klimatizací TOSHIBA, HITACHI a DAIKIN, automatickou regulaci, měření výkonu a regulování zařízení, izolaci, kontroly a revize protipožárních klapek, rekonstrukce větrání panelových domů.

Klimatizace Ostrava

Klimatizace Ostrava, vzduchotechnika Ostrava, tepe – Dodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla a vzduchotechniku na klíč. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Působíme v městě Ostrava a okolí. KF Klima je profesionální, tržně orientovaná společnost, která poskytuje služby nejvyšší kvality v oblasti kompletního dodávání strojního zařízení vzduchotechniky, tepelných čerpadel a klimatizace se sídlem v Ostravě. Nejvyšší prioritou společnosti je vysoká odbornost a kvalita poskytovaných služeb ve všech oblastech působení na trhu vůči našim zákazníkům.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.