+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

D-klima - vzduchotechnika

Klíčová slova: vzduchotechnika potrubí

E-mail: info@d-klima.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2010

Popis: Zabýváme se výrobou vzduchotechnických komponentů, především tvarovkami kruhového průřezu. Vyrábíme Spiro potrubí, vzduchotechnická kolena, vzduchotechnické odbočky, klapky, redukce a další komponenty pro vzduchotechniku.

Web: www.d-klima.cz

Další související informace

Vzduchotechnika, větrání,

vzduchotechnika, vzduchotechnika praha, větrání – Zpracováváme návrhy projektů v oboru vzduchotechnika, větrání a odvětrání. Doporučíme vhodný systém a vyčíslíme provozní náklady. Navrhneme konstrukční řešení, aby vzduchotechnika odpovídala požadavkům a potřebám klienta. Provádíme montáž a servis.

Servis klimatizace a serv

Klimatizace, Servis klimatizace, Vzduchotechnika – Specializujeme se zejména na servis klimatizace a servis vzduchotechniky. Instalujeme také solární systémy. Naše komplexní služby v oblastech klimatizace, vzduchotechnika a solární systémy poskytujeme v celé České republice.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 0.3838 sekund.