+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ELKLIM

Klíčová slova: klimatizace brno, servis vzduchotechniky, elektro

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2009

Popis: Provádíme montáže, dodávky, servis, klimatizací, vzduchotechniky, chladících zařízení a tepelných čerpadel,dále působíme v oblasti elektrotechniky a to jak silové, tak i slaboproudé, kde jde především o projekce, servis a dodávky silnoproudých elektroinstalací a také o instalace zabezpečovacích a protipožárních systémů.Orientujeme se především na Brno a okolí.

Web: www.elklim.cz

Další související informace

Luxusní koberce

koberce, kusové koberce, dětské koberce, luxus – Hodně důležitou roli mezi podlahovými krytinami hrají zcela jistě také koberce. Jejich úloha již sice nemá takovou váhu, jako tomu bylo v minulosti, nicméně i tak je třeba říct, že koberce ještě volí lidé poměrně často.

Aluflex

vzduchotechnika, aluflex, aluvac, sonoflex, sonova – Sestavíme Vám projektovou dokumentaci přesně podle Vašich představ a požadavků. Součástí projektů jsou i jejich cenové kalkulace a množstevní slevy a akční nabídky. Pokud jste nenašli v našem sortimentu co jste potřebovali bez problémů se na nás obraťte a my Vám vyjdeme vstříc, protože náš tým pracuje na maximum. Zboží dodáváme rychle a spolehlivě. Stavíme na kvalitu za rozumnou cenu.

Klimatizace Brno

klimatizace Brno, montáž a servis klimatizace – Klimatizace Brno. Prodej, montáž a servis klimatizace. Mobilní, nástěnné, kazetové klimatizační jednotky do bytu či kanceláře. Značkové klimatizace LG a Midea. Návrh a cenová nabídka klimatizace zdarma.

Načítání trvalo 0.0742 sekund.