+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ELKLIM

Klíčová slova: klimatizace brno, servis vzduchotechniky, elektro

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2009

Popis: Provádíme montáže, dodávky, servis, klimatizací, vzduchotechniky, chladících zařízení a tepelných čerpadel,dále působíme v oblasti elektrotechniky a to jak silové, tak i slaboproudé, kde jde především o projekce, servis a dodávky silnoproudých elektroinstalací a také o instalace zabezpečovacích a protipožárních systémů.Orientujeme se především na Brno a okolí.

Web: www.elklim.cz

Další související informace

Zvlhčovače vzduchu

zvlhčovač, odvlhčovač, vzduchu, dantherm, vlkhost – Specializovaný e-shop prodávající zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu Dantherm, Kruger, DehuTech, Brune, topidla Master. Měření a regulace vlhkosti a teploty. Velmi kvalitní technika. Vyzkoušejte sami!!

Rekuperace

Rekuperace, čerpadla, větrání – Rekuperační jednotka je zařízením, které musí trvale zajistit potřebnou výměnu vzduchu – větrání v pobytových prostorech. Musí pracovat spolehlivě, s velkou účinností, tiše a levně. Rekuperace Paul je nejlépe tepelně izolovaná rekuperační jednotka na trhu.

Aluflex

vzduchotechnika, aluflex, aluvac, sonoflex, sonova – Sestavíme Vám projektovou dokumentaci přesně podle Vašich představ a požadavků. Součástí projektů jsou i jejich cenové kalkulace a množstevní slevy a akční nabídky. Pokud jste nenašli v našem sortimentu co jste potřebovali bez problémů se na nás obraťte a my Vám vyjdeme vstříc, protože náš tým pracuje na maximum. Zboží dodáváme rychle a spolehlivě. Stavíme na kvalitu za rozumnou cenu.

Načítání trvalo 0.0793 sekund.