+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ELKLIM

Klíčová slova: klimatizace brno, servis vzduchotechniky, elektro

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2009

Popis: Provádíme montáže, dodávky, servis, klimatizací, vzduchotechniky, chladících zařízení a tepelných čerpadel,dále působíme v oblasti elektrotechniky a to jak silové, tak i slaboproudé, kde jde především o projekce, servis a dodávky silnoproudých elektroinstalací a také o instalace zabezpečovacích a protipožárních systémů.Orientujeme se především na Brno a okolí.

Web: www.elklim.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla, klimatizace, tepelné čerpadlo – Firma KLIMA RAPID je zkušený a spolehlivý partner pro komplexní technická řešení, jehož služby oceníte jak v domácnosti, tak v kanceláři. Nabízí prodej tepelných čerpadel, klimatizace, vzduchotechniky a čističek vzduchu. To vše včetně montážních prací, údržby a kompletního servisu. KLIMA RAPID dodává na náš trh široký sortiment značkových zařízení od firem MIDEA, PANASONIC a DAIKIN a pyšní se exkluzivním zastoupením klimatizací značky MIDEA pro ČR a SK.

Klimatizace do bytu

klimatizace – Klimatizace do bytu jsou skvělou volbou jak v létě ochladit Váš dům či byt a v zimě jej naopak vyhřát. Moderní klimatizace slouží k mnoha účelům, z nichž hlavní je, jak je všem známo ochlazení vzduchu v bytu či domě.

Aluvac

vzduchotechnika, aluflex, aluvac, sonoflex, sonova – Pokud jste nenašli v našem sortimentu co jste potřebovali bez problémů se na nás obraťte a my Vám vyjdeme vstříc, protože náš tým pracuje na maximum. Zboží dodáváme rychle a spolehlivě. Stavíme na kvalitu za rozumnou cenu.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.