+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

filtryonline.cz

Klíčová slova: kazetové filtry, kapsové filtry, HEPA filtry

E-mail: kontakt@filtryonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2013

Popis: Internetový obchod s vysoce kvalitními vzduchovými filtry pro klimatizaci a ventilaci. V široké nabídce výrobků najdete kapsové filtry, rámečkové filtry z-line, plošné rámečkové filtry v různých velikostech a filtračních třídách G3, G4, M5, M6, F7, F8, F9. Nabízené filtry se charakterizují velmi dobrými filtračními vlastnostmi a dlouhou životnosti. Díky optimalizaci výrobního procesu a logistického systému, můžeme nabídnout vysoce kvalitní filtry za nižší cenu, a dodání filtrů v co nejkratším možném termínu.

Web: www.filtryonline.cz

Další související informace

Water Way s.r.o.

vodní filtry, zdraví, sprchové a kuchyňské filtry – Nabízíme produkty, které zbavují vodu nejnebezpečnějších škodlivin a chemikálií, a to za použití filtračních složek vyrobených ze 100 % přírodních materiálů. Nabízíme : vodní filtry, zdraví, sprchové a kuchyňské filtry

Freshwater.cz - filtrace

vodní filtry, úprava vody, filtrace vody, čističky – Obchod se zabývá filtračními systémy na úpravu pitné vody. Vodní filtry čistí vodu například pomocí aktivního uhlí, reverzní osmózou, UV infra paprskem nebo kombinací těchto technologií. Úprava vody pomocí mechanické filtrace odstraní i dusičnany.

Vodní filtry

vodní filtry, úprava vody – Česká republika je poměrně bohatá na vodní zdroje, ovšem zásobování čistou a nekontaminovanou vodou je a do budoucna bude čím dál tím složitější. Úprava vody bude žádoucí. Prostudujte si vše důležité o čisté vodě a vyberte si ty správné vodní filtry pro Vás.

Načítání trvalo 0.0878 sekund.