+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

filtryonline.cz

Klíčová slova: kazetové filtry, kapsové filtry, HEPA filtry

E-mail: kontakt@filtryonline.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2013

Popis: Internetový obchod s vysoce kvalitními vzduchovými filtry pro klimatizaci a ventilaci. V široké nabídce výrobků najdete kapsové filtry, rámečkové filtry z-line, plošné rámečkové filtry v různých velikostech a filtračních třídách G3, G4, M5, M6, F7, F8, F9. Nabízené filtry se charakterizují velmi dobrými filtračními vlastnostmi a dlouhou životnosti. Díky optimalizaci výrobního procesu a logistického systému, můžeme nabídnout vysoce kvalitní filtry za nižší cenu, a dodání filtrů v co nejkratším možném termínu.

Web: www.filtryonline.cz

Další související informace

ILD cz, s.r.o. Kladno

průmyslové filtry, filtrační jednotky, odprašování – ILD cz sro Kladno se zabývá průmyslovou filtrací vzdušiny odprášení odsíření adsorpce HF a HCl hadicové filtry adsorbéry plynných škodlivin v licenci firmy Hellmich Projekce konstrukce výroba montáž servis

Ložiska, lepidla, řemeny

autochemie, filtry, lepidla, tmely, ložiska – Prodej technického sortimentu do výroby a pro údržbu průmyslových podniků a také zákazníkům z řad domácích uživatelů. Zásobování malých a středních firem, ale i velkých společností. Tak neváhejte a navštivte nás.

Načítání trvalo 3.0573 sekund.