+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geton klimatizace

Klíčová slova: klimatizace, čistička vzduchu, kamna na pelety

E-mail: info@geton.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2012

Popis: Společnost Geton dodává klimatizace do bytu a domu, kancelářské klimatizace, čističky vzduchu, kamna na pelety, vzduchové clony, tepelná čerpadla. Nabízíme kompletní sortiment značek Artel, LG, Toshiba a další. Zpracujeme zdarma optimální návrh technického řešení. Montáž a pravidelný servis klimatizací i dalších zařízení provádí vlastní tým certifikovaných techniků. Možnost splátkového kalendáře bez navýšení.

Web: www.geton.cz

Další související informace

Systémy, s.r.o. - Kotle na pelety s hořákem PETRO

kotle na pelety, kotel na pelety – Kotle na pelety s hořákem A70 PETRO jsou určeny pro spalování všech druhů spalitelných pelet (bílé pelety, kůrové pelety, slámové pelety, pelety z rozstlinných odpadů, rašelinové pelety). Vaše topení muže snadno být vysoce ekonomické i ekologické.

Malve - Krbová kamna, krby

Malve Krbová kamna krby sporák na tp – V našem internetovém obchodě naleznete krbová kamna, krby, sporáky na tuhá paliva. Dále pak vše pro teplovzdušné i teplovodní vytápění. Stavby krbů. Při nákupu nad 25.000,- Kč je doprava zdarma.

Kamna na olej - Autorep

kamna na olej – Kamna na olej - výhodný způsob vytápění díky ekonomickému provozu a vysoké účinnosti. Výměníky kamen na olej poskytují pouze čisté teplo bez zápachu. Kamna na olej vydrží topit na jednu plnou nádrž celý den. Kamna na olej a vytápění olejem - vhodné pro vytápění průmyslových objektů, vytápění skladů a průmyslových hal, vytápění servisů a skladů, manipulačních prostor.

Načítání trvalo 0.0783 sekund.