+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimacool - klimatizace

Klíčová slova: klimatizace, klimacool, chlazení, ventilátory

E-mail: info@klimatizace.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2008

Popis: Prodej a servis klimatizačních zařízení pro výrobní, kancelářské a bytové prostory. Komplexní služby a dodávky: klimatizace, zvlhčovače, odvlhčovače, ventilátory, vzduchotechnika a chlazení. Klimatizace Midea, Hitachi, Daikin a LG.

Web: www.klimatizace.eu

Další související informace

Klimatizace Remko

klimatizace, mobilní klimatizace, ventilátory – Klimatizace a mobilní klimatizace Remko. Dovoz a prodej klimatizační techniky, mobilních, nástěnných klimatizací a stropních ventilátorů německého výrobce Remko.Klimatizace, mobilní klimatizace, nástěnné klimatizace, ventilátory.

Gregor s.r.o

klimatizace, čističky, odvlhčovače, zvlhočovače – Předmětem naší činnosti je prodej a montáže klimatizačních jednotek, čističek vzduchu, odvlhčovačů a zvlhčovačů. Provádíme záruční servisní prohlídky, opravy a servis, pozáruční opravy. Společně s Vámi vybereme vhodné zařízení s odpovídajícím výkonem, cenou, designem. Správnou a precizní montáží a pravidelným servisem prodloužíme jeho životnost. V případě nutnosti stavebních zásahů je provedeme co nejcitlivěji a samozřejmostí je pro nás i kompletní úklid po montáži. V rámci návrhů individuálních projektů zvažujeme architekturu prostoru a poté navrhneme ideální řešení.

Klimatizace do bytu

klimatizace,bytu,do,mala – Informace pro lidi, kteří zamýšlejí pořízení klimatizace do bytu. Info o klimatizaci do bytu samotné i o tom co by měli zájemci před samotným nákupem klimatizace udělat. Navštivte naše webové stránky a získajte informace o klimatizačním zařízení a dalších vecech z této oblasti.

Načítání trvalo 0.0705 sekund.