+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KLIMAPLUS - Klimatizace

Klíčová slova: klimatizace tepelna cerpadla vzduchotechnika

E-mail: info@klimaplus.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2009

Popis: Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace. Dodáváme značkovou klimatizační techniku TOSHIBA, HITACHI, LG a další. Bezplatně provádíme odborné zaměření na místě včetně návrhu řešení.

Web: www.klimaplus.cz

Další související informace

Ecomont s.r.o.

Solární kolektory solární panely tepelná čerpadla – Solární kolektory, tepelná čerpadla vzduch/voda i země/voda, solární elektrárny, solární panely, fotovoltaika. Vyřídíme za Vás dotaci, provedeme odbornou montáž, nabízíme on-line prodej, připravíme optimální návrh.

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Nabízíme komplexní zajištění projektu ekologického vytápění, získání dotace, kompletní realizace či jednotlivé dodávky a montáže. Dodáváme tepelná čerpadla, podlahové topení, solární kolektory. Autorizovaná montážně obchodní firma s kolektivem zkušených techniků zajistí uvedení do provozu i servis.

Tepelná čerpadla

topení, vytápění, tepelná čerpadla, klimatizace – Tepelná čerpadla – topení a ohřev vody vhodný pro rodinné domy , rekonstrukce i nízkoenergetické bydlení. Tepelná čerpadla, vrty, kolektory, vytápění systémem země-voda a vzduch voda pro rodinné domy. Použití čerpadel jako klimatizace v létě při součastném vytápění bazénů a ohřevu TUV.

Načítání trvalo 2.7598 sekund.