+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimatech s.r.o

Klíčová slova: Zubadan Mitsubishi tepelné čerpadlá klimatizácia

E-mail: hanic@klima.sk

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2010

Popis: Inštalácia tepelných čerpadiel Zubadan od Mitsubishi Electric, klimatizácia, vzduchotechnika, chladiace a vykurovacie systémy, meranie a regulácia. Spoločnosť Klimatech je najväčší predajca Mitsubishi Electric v SR.

Web: kurenie.klimatech.sk/

Další související informace

Střešní krytiny

střechy, střešní krytiny, tepelné izolace – Aaa střechy je eshop zabývající se prodejem střešní krytiny, střešních oken, klempířských strojů a nářadí. V našem sortimentu si vyberete nejenom krytiny, tašky, okna nebo tepelnou izolace, ale také nářadí a klempířské stroje.

Climatec tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Čtyřicet let zkušeností v oboru vytápění a vzduchotechniky. Můžeme se pochlubit výsledky vlastního vývoje – kvalitní komponenty, pečlivá montáž, přísná kontrola. Energeticky úsporná technika, ohleduplná k životnímu prostředí.

Tepelné čerpadlo Gemtec

tepelné čerpadlo, tepelná čerpadla – Firma Gemtec Technology, s.r.o. vznikala s cílem postavit levné a kvalitní tepelné čerpadlo. Povedlo se. Nabízíme tepelná čerpadla těchto výkonů – 9KW, 10,5KW a 16KW. Každé tepelné čerpadlo od nás obsahuje značkový EVI Copeland kompresor. Investice do tepelného čerpadla se Vám nejpozději do dvou let vrátí.

Načítání trvalo 2.9152 sekund.