+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimatech s.r.o

Klíčová slova: Zubadan Mitsubishi tepelné čerpadlá klimatizácia

E-mail: hanic@klima.sk

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2010

Popis: Inštalácia tepelných čerpadiel Zubadan od Mitsubishi Electric, klimatizácia, vzduchotechnika, chladiace a vykurovacie systémy, meranie a regulácia. Spoločnosť Klimatech je najväčší predajca Mitsubishi Electric v SR.

Web: kurenie.klimatech.sk/

Další související informace

M Motors CZ, s.r.o.

Mitsubishi Motors, Colt, Grandis, Lancer Sportseda – Společnost zajišťuje autorizovaný dovoz a distribuci automobilů a náhradních dílů značky Mitsubishi Motors do České republiky. Zastoupení a servis vozů Mitsubishi Colt, Grandis, Lancer Sportsedan, Outlander, Pajero, L200.

CopyCanShop.cz kopírování

Tisk, kopírování, laminování, tepelné vazby, DTP. – Firma copycanshop nabízí prodej přenosových papírů tmt,prodej tepelných vazeb Unibind,fotoknihu cc,reprografické služby,černobílé a barevné kopírování, černobílý a barevný tisk, potisky předmětů, tisk vizitek, retuše, sazbu, zálohování dat na nosiče.

Prodej čerpadel

prodej čerpadel, čerpací technika, kalová čerpadla – Pokud vaše staré čerpadlo již dosloužilo, spolehněte se na prodej čerpadel od společnosti AQA čerpací technika. Každý si u nás vybere přesně to, co potřebuje. Nabízíme kalová čerpadla, bazénová čerpadla a mnohé další

Načítání trvalo 0.0571 sekund.