+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimatizace a Vzt

Klíčová slova: klimatizace,vzduchotechnika,ventilace,odsávání

E-mail: info@ab-vzduchotechnika.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2012

Popis: Klimatizace a vzduchotechnika.Návrh, dodávka,montáž,servis. Rodiné domy,rekuperace,teplovzdušné vytápění,tepelná čerpadla.Vzduchotechnika do gastronomických zařízení od malých restaurací po velké kuchyně.Průmyslové klimatizace a chlazení.Komplexní služby v oblasti klimatizační techniky,tepelných čerpadel a vzduchotechniky.

Web: www.ab-vzduchotechnika.cz

Další související informace

Bristec

ventilace – Společnost Bristec cz s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002. Zastupuje francouzskou společnost AERECO s.a., která je držitelem patentu v oblasti hygroregulovatelného větrání. Nabízíme stále nová řešení tohoto inteligentního větrání, které se dokáže adaptovat na specifické potřeby bytových, rodinných domů a polyfunkčních objektů.

KLIMATIZACE,VZT,WENZEL

Klimatizace,Vzduchotechnika,Wenzel,Haier,Midea,VZT – Zabívame se prodejem,montáží,záručním a pozáručním servisem klimatizace,vzduchotechniky,čističky vzduchu,odvlčovače vzduchu,tepelná čerpadla,fancoily.Dodáváme značky LG,Midea,Haier,Galletti,Indest,Aerial,Artel.

Klimatizace Čtvrníček

klimatizace,vzduchotechnika,chlazení – Firma Jiří Čtvrtníček vznikla v roce 1990 a jako jedna z prvních soukromých společností začala nabízet komplexní služby v oblasti vzduchotechniky a klimatizace. Základ firmy tvoří odborníci zabývající se problematikou vzduchotechniky a klimatizace již před rokem 1989.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.