+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimatizace Čtvrníček

Klíčová slova: klimatizace,vzduchotechnika,chlazení

E-mail: ctvtnicek@klimatizace-ctvrtnicek.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2008

Popis: Firma Jiří Čtvrtníček vznikla v roce 1990 a jako jedna z prvních soukromých společností začala nabízet komplexní služby v oblasti vzduchotechniky a klimatizace. Základ firmy tvoří odborníci zabývající se problematikou vzduchotechniky a klimatizace již před rokem 1989.

Web: klimatizace-ctvrtnicek.cz

Další související informace

Klimatizacej

Klimatizace, klimatizace lg, klimatizace Toshiba, – Klimatizace - e-shop, prodáváme klimatizace značek LG, Toshiba, Samsung, Sinclair, Daikin, Artel, Carrier. Návrh zdarma, doprava po celé čr zdarma. Klimatizace do bytu, domů a komerčních prostor. Mobilní klimatizace.

Mobilní klimatizace

mobilni,klimatizace,s,topením,princip,rady – Informace pro lidi, kteří zamýšlejí pořízení auta s výbavou klimatizace do auta nebo přimo montáž klimatazice do auta, které již vlastní. Info o klimatizaci do autam její rozdělení a vhodné rady. Navštivte naše stránky a získejte informace o klimatizacích.

BSJ s.r.o. Kompresory, to

chlazení, topení, kompresor, stroje, zařízení, roz – Společnost dodává kompresory a kompresorovou techniku, chladící zařízení, klimatizace a systémy vytápění na klíč pro průmyslové prostory a objekty. K těmto systémům a zařízením firma dodává i náhradní díly a zajišťuje servis.

Načítání trvalo 0.0825 sekund.