+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimatizace LG

Klíčová slova: tepelná čerpadla,klimatizace,klimatizace LG

E-mail: Petr.Wenzel@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2011

Popis: Kompletní služby v oblasti tepelných čerpadel a klimatizace Lg, Toshiba. Samozřejmostí je cenová kalkulace montáže zdarma. Servis, opravy, údržba a montáže tepelných čerpadel a klimatizací LG, Toshiba a Hotjet.

Web: www.klimatizace-wenzel.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla, dotace

Tepelná čerpadla, dotace – Jedním ze způsobů, jak tepelné čerpadlo zakoupit a ještě přitom ušetřit, je dotace na tepelná čerpadla v rámci programu Zelená úsporám. U nás můžete oslovit firmy, které Vám zajistí tepelná čerpadla a jejich montáž spolu s dotacemi.

Studny

vrtané studny,studny, tepelná čerpadla, studna – Vrtané studny na klíč - průměr 150 - 254 mm, hledání vody se zárukou, povolení, montáže čerpadel, přípojky. Tepelná čerpadla - vrty do hloubky 150 m, kompletní realizace.

Foukaná minerální izolace

izolace, foukaná izolace, zateplení, tepelná izola – Provádíme tepelné izolace střech pomocí foukané izolace minerální vatou. Foukaná izolace je efektivní díky svým výborným izolačním vlastnostem, tvarové stálosti i dlouhé živostnosti. Foukaná izolace je odolná vůči plísním, hnilobě i škůdcům. Je vyrobena z nehořlavého materiálu.

Načítání trvalo 0.0789 sekund.