+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimatizace LG

Klíčová slova: tepelná čerpadla,klimatizace,klimatizace LG

E-mail: Petr.Wenzel@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2011

Popis: Kompletní služby v oblasti tepelných čerpadel a klimatizace Lg, Toshiba. Samozřejmostí je cenová kalkulace montáže zdarma. Servis, opravy, údržba a montáže tepelných čerpadel a klimatizací LG, Toshiba a Hotjet.

Web: www.klimatizace-wenzel.cz

Další související informace

Tepelná izolace Josef Cif

tepelná izolace, izolační materiál, izolace – Naše firma Vám nabízí kvalitní tepelné izolace, distribujeme značky Rockwool, Isover, Styrodur, Styrotrade, Knauf a další. Kromě toho poskytujeme službu autodoprava tepelné izolace podle přání zákazníka.

GE-TRA s.r.o.

vrty, primární okruh, tepelná ?erpadla, studny – Nabízíme vystrojení a poradenství. Zabýváme se primárními okruhy pro tepelná ?erpadla zem?-voda. Dodáváme materiály pro plošné kolektory, vrty, geotermální vrty, vrtané studny a ?erpání. Vystrojení z PVC, PEHD, nerezi - sondy, potrubí, pažnice getra.

Tepelná čerpadla Vlasák -

Tepelná čerpadla Pardubice, Tepelná čerpadla Hrad – Naše společnost tepelná čerpadla Vlasák Pardubice dodává tepelná čerpadla vzduch voda, zřizuje podlahové vytápění a provádí zemní práce, především cestou pronájmu rypadla JCB 3CX. Tepelná čerpadla Pardubice, to je firma Vlasák.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.