+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimatizace Ostrava, klim

Klíčová slova: klimatizace, klimatizační jednotky

E-mail: shopeacz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2014

Popis: Dodáváme klimatizace a klimatizační jednotky včetně projekce, měření a regulace. Působíme v Ostravě, Havířově, Karviné i širokém okolí. Klimatizační jednotky od výrobců Siemens, Carrier, Toshiba, Sintech a další.

Web: www.levnaklima.cz

Další související informace

A-Z CHLAZENÍ- klimatizace

klimatizace, průmyslové chlazení – Prodej, montáž a servis chladících a klimatizačních zařízení. Nabízíme klimatizace, tepelná čerpadla, průmyslové chlazení, čističky vzduchu, chladící a mrazící zařízení, vzduchotechnika, chladírenské boxy. Dodávky a návrhy kompletní klimatizační a chladírenské technologie. Mobilní klimatizace, bytová klimatizace, lednice, vestavěné spotřebiče. Výčepní technika a chlazení na pivo. E-shop.

Geton klimatizace

klimatizace, čistička vzduchu, kamna na pelety – Společnost Geton dodává klimatizace do bytu a domu, kancelářské klimatizace, čističky vzduchu, kamna na pelety, vzduchové clony, tepelná čerpadla. Nabízíme kompletní sortiment značek Artel, LG, Toshiba a další. Zpracujeme zdarma optimální návrh technického řešení. Montáž a pravidelný servis klimatizací i dalších zařízení provádí vlastní tým certifikovaných techniků. Možnost splátkového kalendáře bez navýšení.

Klimatizace, klimatizační

klimatizace, prodej klimatizací, servis klimatizac – O klimatizacích víme úplně vše. Chcete koupit klimatizaci, ale nevíte, co znamená split klimatizace, mobilní klimatizace, klimatizační jednotka, atd? První informační web zaměřený pouze na klimatizace. Každý týden nový článek na téma klimatizace! Seznam prověřených prodejců klimatizací a kvalitních opravářů včetně autorizovaných servisů klimatizací.

Načítání trvalo 0.1080 sekund.