+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimatizace Ostrava

Klíčová slova: Klimatizace Ostrava, vzduchotechnika Ostrava, tepe

E-mail: lukas.kanyza@kfklima.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2010

Popis: Dodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla a vzduchotechniku na klíč. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Působíme v městě Ostrava a okolí. KF Klima je profesionální, tržně orientovaná společnost, která poskytuje služby nejvyšší kvality v oblasti kompletního dodávání strojního zařízení vzduchotechniky, tepelných čerpadel a klimatizace se sídlem v Ostravě. Nejvyšší prioritou společnosti je vysoká odbornost a kvalita poskytovaných služeb ve všech oblastech působení na trhu vůči našim zákazníkům.

Web: www.kfklima.cz

Další související informace

Mzdy Ostrava

mzdy, ostrava, personalistika, mzdový outsourcing – Mzdy a personalistika Ostrava ing. Kateřina Holzmannová - mzdový outsourcing. Nabízíme Vám profesionální zpracování mezd a personalistiky pro malé i velké organizace. Jsme připraveni zpracovat mzdy Vašich zaměstnanců a v plném rozsahu nahradit Vaší vlastní mzdovou účtárnu.

Směnárna Laso

směnárna, směnárna Ostrava, dálniční známky, valut – Směnárna společnosti Mifin s.r.o. v centru Ostravy nabízí nákup a prodej valut bez poplatků. Dále zajišťuje prodej dálničních známek, telefonních kupónů a expresní převody peněz po celém světě prostřednictvím služby Western Union.

Taxi hotel Imperial

taxi, hotel, Imperial, Ostrava, hotelová, přeprava – Taxi služby k dobrým hotelům neodmyslitelně patří. Copak by to bylo za hotel, kdyby Vám neposkytl dopravu po městě, z letiště a na letiště nebo který by nezajistil okružní jízdu po městě, kde se nacházíte? Ne každý hotel těmito službami disponuje. Pokud jste se rozhodli pro hotel Imperial v Ostravě, zde jsou pro Vás připraveny taxi služby na vysoké úrovni.

Načítání trvalo 0.0838 sekund.