+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kominictví

Klíčová slova: kominictví, kominík, kominíci

E-mail: witte@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2012

Popis: Kominictví - Revize a čistění komínů Od 1.1.2011 vzniká pro vlastníky nemovitostí povinnost provádět pravidelné kontroly komínů na základě Nařízení vlády č.91/2010. Provádíme kompletní servis a pravidelnou roční kontrolu.

Web: www.revizekominu-stavex.cz

Další související informace

Bohemia Bus

autobusová doprava, pronájem autobusu/ů – Provozujeme zahraniční a tuzemskou zájezdovou autobusovou dopravu kvalitními autobusy Neoplan již od roku 1996. Zajišťujeme autobusovou dopravu na zájezdy různého typu, okružní jízdy, transfery, firemní akce a další.

Podlahy do bytu

podlahy do bytu, koberce do bytu, PVC do bytu – Koberce, PVC, parkety, podlahy do bytu. Podlahy korkové, dřevěné, plovoucí i PVC podlahy, parkety a koberce do bytu či kanceláře. Velkoobchodní a maloobchodní prodej podlah, koberců i parket či PVC, renovace i broušení podlahy, zajistíme pokládku podlahy, koberce, parket, PVC.

Účetnictví a daně

Accounting,tax,účetní,daňová přiznání,outsourcing – Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vedení a rekonstrukce účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání pro malé a střední firmy. Účetní služby poskytujeme v Plzni a okolí, Praze a Středočeském kraji.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.