+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kominictví

Klíčová slova: kominictví, kominík, kominíci

E-mail: witte@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2012

Popis: Kominictví - Revize a čistění komínů Od 1.1.2011 vzniká pro vlastníky nemovitostí povinnost provádět pravidelné kontroly komínů na základě Nařízení vlády č.91/2010. Provádíme kompletní servis a pravidelnou roční kontrolu.

Web: www.revizekominu-stavex.cz

Další související informace

Antonín Lorenc

reklama, poradenství, inzerce – Nabízíme komplexní vedení reklamní agendy, což znamená zajištění reklamního materiálu, internetových stránek až po distribuci reklamního materiálu. Dále nabízíme podnikatelské a manažerské poradenství.

Foukaná minerální izolace

izolace, foukaná izolace, zateplení, tepelná izola – Provádíme tepelné izolace střech pomocí foukané izolace minerální vatou. Foukaná izolace je efektivní díky svým výborným izolačním vlastnostem, tvarové stálosti i dlouhé živostnosti. Foukaná izolace je odolná vůči plísním, hnilobě i škůdcům. Je vyrobena z nehořlavého materiálu.

Dřevěné podlahy a terasy

podlahy, terasy, interiér, exteriér, odborné porad – Podlahy-terasy-Brno.cz - dodává kvalitní podlahy, terasy interiérové a exteriérové. Odborné poradenství, servis a profesionalitaPodlahy-terasy-Brno.cz - dodává kvalitní podlahy, terasy interiérové a exteriérové. Odborné poradenství, servis a profesionalita

Načítání trvalo 0.0653 sekund.