+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komínové nástavce - KN

Klíčová slova: zelená úsporám, ekologická daň, komínový nástavec

E-mail: info@knsro.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2009

Popis: Komínové nástavce, naše řešení na ekologickou daň. Snižte si náklady na vytápění a ohřev vody použitím komínového nástavce. Dáte tak zelenou úsporám a snížíte emise škodlivých plynů. Ochráníte rodinu před otravou CO2. Zamezíte zafoukávání komínů.

Web: www.kominovenastavce.cz

Další související informace

Zelená úsporám, dotace

Zelená úsporám, dotace, zateplení, okna, kotle – Portál Zelená úspora, je zaměřen na komplexní řešení dotace pro žadatele v rámci programu Zelená úsporám na zateplování, okna a dveře, tepelná čerpadla, kotle na biomasu, solární kolektory a jak nejefektivněji řešit své poptávky na dodavatele a výrobce ze seznamu SOD a SVT, kteří jsou zde publikováni v katalogu firem.

Stavební dotace

dotace, zateplení, zelená úsporám, stavební projek – Stavební dotace - jsme stavební projekce plně specializovaná na dotační program zelená úsporámJedná se o podporu vybraných opatření úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie. Program je určen pro vlastníky rodinných a bytových domů (nepanelákové technologie) pro fyzické osoby a společenství vlastníků bytových domů, bytová družstva atd. Cílem je snížení emisí oxidu uhličitého a emisí dalších znečišťujících látek a nastolení dlouhodobého trendu trvale udržitelného bydlení.

Odtahy Praha

Odtahy Praha, odtahová služba, nonstop, ekologická – Odtahy Praha - Odtahová služba Praha a okolí nonstop. Ekologická likvidace vozidel zdarma - vystavení protokolu ihned při převzetí vozu. Odtahovka nonstop - odtažení aut, převoz aut. Ekologická likvidace aut.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.