+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komínový nástavec BOKRA

Klíčová slova: Komínový nástavec BOKRA

E-mail: info@chytretopeni.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Komínový nástavec BOKRA ® je zařízení zajišťující optimalizaci spalinové cesty, respektive optimalizaci intenzity tahu komínu v závislosti na typu tepelného zdroje. Díky této optimalizaci dochází primárně k úspoře paliva a v konečném důsledku také ke snížení množství emisí odcházejících komínem do ovzduší. V době neustále se zvyšujících cen veškerých energií a při zvýšeném tlaku na minimalizaci poškozování životního prostředí lidskou činností, se jeho použitím jedná o výrazný způsob, jak vyjít vstříc požadavkům ekonomickým i ekologickým.

Web: www.chytretopeni.cz

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.0579 sekund.