+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komínový nástavec BOKRA

Klíčová slova: Komínový nástavec BOKRA

E-mail: info@chytretopeni.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Komínový nástavec BOKRA ® je zařízení zajišťující optimalizaci spalinové cesty, respektive optimalizaci intenzity tahu komínu v závislosti na typu tepelného zdroje. Díky této optimalizaci dochází primárně k úspoře paliva a v konečném důsledku také ke snížení množství emisí odcházejících komínem do ovzduší. V době neustále se zvyšujících cen veškerých energií a při zvýšeném tlaku na minimalizaci poškozování životního prostředí lidskou činností, se jeho použitím jedná o výrazný způsob, jak vyjít vstříc požadavkům ekonomickým i ekologickým.

Web: www.chytretopeni.cz

Další související informace

Komíny, komínové systémy

komíny, komíny, tuma termat, komínový systém. – Nejlevnější komínový systém na českém trhu Tuma Termat. Levný komínový systém. Vyřešené detaily a vysoká variabilita komínového systému. Rychlé dodání po celé ČR.

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Automaty Online

Automaty Online – na našich webových stránkach sme vám možnosť pogrania dnes vo všetkých druhov hracích automatov on-line zadarmo. Okrem toho, naši hráči sú radi, aby vám pomohol v žiadnom problému. Pozrite sa teda žiadne ďalšie jednoducho navštívte naše webové stránky plne profesionálne

Načítání trvalo 1.9915 sekund.