+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komínový nástavec BOKRA

Klíčová slova: Komínový nástavec BOKRA

E-mail: info@chytretopeni.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Komínový nástavec BOKRA ® je zařízení zajišťující optimalizaci spalinové cesty, respektive optimalizaci intenzity tahu komínu v závislosti na typu tepelného zdroje. Díky této optimalizaci dochází primárně k úspoře paliva a v konečném důsledku také ke snížení množství emisí odcházejících komínem do ovzduší. V době neustále se zvyšujících cen veškerých energií a při zvýšeném tlaku na minimalizaci poškozování životního prostředí lidskou činností, se jeho použitím jedná o výrazný způsob, jak vyjít vstříc požadavkům ekonomickým i ekologickým.

Web: www.chytretopeni.cz

Další související informace

Komínové nástavce - KN

zelená úsporám, ekologická daň, komínový nástavec – Komínové nástavce, naše řešení na ekologickou daň. Snižte si náklady na vytápění a ohřev vody použitím komínového nástavce. Dáte tak zelenou úsporám a snížíte emise škodlivých plynů. Ochráníte rodinu před otravou CO2. Zamezíte zafoukávání komínů.

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 2.1592 sekund.