+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Neosolar - energie a úsp

Klíčová slova: solární panely, fotovoltaika, tepelná čerpadla

E-mail: eliska@3nicom.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2011

Popis: Neosolar, zelená úsporám - využíváme alternativní zdroje energie. Specializujeme se na solární panely a systémy pro ohřev vody, fotovoltaiku - energii ze slunce, tepelná čerpadla, vzduchotechniku, sezónní ohřev bazénů.

Web: www.neosolar.cz/

Další související informace

klimatizace

klimatizace, tepelná čerpadla – Ryze česká společnost Kostečka byla založena v roce 1991. Od počátku je cílem společnosti poskytovat klientům veškeré technické i obchodní služby tak, aby byly uspokojeny jejich vize a sny o dokonalé službě.Hlavním úkolem není jen okamžitý prodej, ale i jasná představa výsledků a spokojenosti zákazníků v horizontu dalších pěti až deseti let.

Klimatizace Arktis Servis

Klimatizace, tepelná čerpadla, chlazení – Dodáváme klimatizace, tepelná čerpadla, chladicí techniku s odvlhčovače. Návrh, prodej, montáž a servis chlazení. Zastupujeme značky Toshiba, Fujitsu, Midea, LG, Mitsubishi. Chladicí technika Electrolux, AEG, Zanussi, Gorenje, Candy, Bosch.

Tepelná čerpadla

topení, vytápění, tepelná čerpadla, klimatizace – Tepelná čerpadla – topení a ohřev vody vhodný pro rodinné domy , rekonstrukce i nízkoenergetické bydlení. Tepelná čerpadla, vrty, kolektory, vytápění systémem země-voda a vzduch voda pro rodinné domy. Použití čerpadel jako klimatizace v létě při součastném vytápění bazénů a ohřevu TUV.

Načítání trvalo 0.1447 sekund.