+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odvlhčovače Remko

Klíčová slova: odvlhčovače, odvlhčování, vysoušení, vysoušeče, re

E-mail: info@odvlhcovace.com

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2009

Popis: Odvlhčovače a vysoušeče Remko. Dovoz a prodej odvlhčovací techniky techniky, mobilních a stacionárních vysoušečů německého výrobce Remko.Žádné vlhké stěny, pachy a plísně. Rychlé a úsporné vysoušení po sepnutí spínače. Německé vysoušeče zdiva Remko nabízí řešení problémů s vlhkostí ať už se jedná o jakýkoliv prostor. U nás najdete kompletní sortiment výrobků Remko - od domácích vysoušečů vzduchu s vynikajícím poměrem užitná hodnota/cena až k profesionálním vysoušečům zdiva určeným pro boj s následky povodní. Nabízíme také bazénové vysoušeče včetně instalace. Díky propracované a přesto jednoduché konstrukci jsou vysoušeče Remko vhodné pro stálý provoz i ve velmi náročných podmínkách.

Web: odvlhcovace.com

Další související informace

Technické izolace

izolace, technicke izolace, izolační materiál – Technická izolace je řešením všude tam, kde se snažíme o úsporu energie, omezení hluku a vlhkosti. Nabízíme tepelně izolační materiál v podobě izolačních trubic, izolačních pásů, dilatačních pásů a dalšího příslušenství.

Klimatizace do bytu

Klimatizace, klimatizace do bytu, mobilní klima – Klimatizace do bytu od firmy MIDEA se vyrábějí ve variantách SPLIT a MULTISPLIT (klimatizování jedné nebo více místností). Zástupce MIDEA pro ČR KLIMA RAPID zajistí dodávku včetně montážních prací, údržby a kompletního servisu.

Aluvac

vzduchotechnika, aluflex, aluvac, sonoflex, sonova – Pokud jste nenašli v našem sortimentu co jste potřebovali bez problémů se na nás obraťte a my Vám vyjdeme vstříc, protože náš tým pracuje na maximum. Zboží dodáváme rychle a spolehlivě. Stavíme na kvalitu za rozumnou cenu.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.