+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odvlhčovače Remko

Klíčová slova: odvlhčovače, odvlhčování, vysoušení, vysoušeče, re

E-mail: info@odvlhcovace.com

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2009

Popis: Odvlhčovače a vysoušeče Remko. Dovoz a prodej odvlhčovací techniky techniky, mobilních a stacionárních vysoušečů německého výrobce Remko.Žádné vlhké stěny, pachy a plísně. Rychlé a úsporné vysoušení po sepnutí spínače. Německé vysoušeče zdiva Remko nabízí řešení problémů s vlhkostí ať už se jedná o jakýkoliv prostor. U nás najdete kompletní sortiment výrobků Remko - od domácích vysoušečů vzduchu s vynikajícím poměrem užitná hodnota/cena až k profesionálním vysoušečům zdiva určeným pro boj s následky povodní. Nabízíme také bazénové vysoušeče včetně instalace. Díky propracované a přesto jednoduché konstrukci jsou vysoušeče Remko vhodné pro stálý provoz i ve velmi náročných podmínkách.

Web: odvlhcovace.com

Další související informace

LG-klimatizace

klimatizace,odvlhčovače,microwell – Velkoobchod klimatizací, specializujeme se na klimatizace LG a bazénové odvlhčovače DRY. Zajišťujeme projekci, dodávku, montáž a servis bytové klimatizace, kancelářské a průmyslové klimatizace.

Látky na patchwork

Látky na patchwork – Patchwork je velmi populární a krásná metoda šití, při které dokáže i amatér vytvořit originální povlaky na polštářky, deky a přikrývky. K patchworku Vám postačí jehla, nit a kvalitní bavlněné látky na patchwork.

Rekuperace

Rekuperace, čerpadla, větrání – Rekuperační jednotka je zařízením, které musí trvale zajistit potřebnou výměnu vzduchu – větrání v pobytových prostorech. Musí pracovat spolehlivě, s velkou účinností, tiše a levně. Rekuperace Paul je nejlépe tepelně izolovaná rekuperační jednotka na trhu.

Načítání trvalo 0.0703 sekund.