+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Odvlhčovače vzduchu

Klíčová slova: odvlhčovače vzduchu, vysúšače

E-mail: obchod@azing.sk

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2012

Popis: AZING s.r.o. - Predaj odvlhčovačov vzduchu pre domáce, profesionálne a priemyselné využitie. Na našej stránke nájdete bohatú cenovú ponuku a určite si prídete na svoje každý, či už je to odvlhčovač resp. vysušovač pre byty, domy, sklady, garáže, stavby a pod.

Web: www.odvlhcovace.eu

Další související informace

Odvlhčovače vzduchu

odvlhčovače – Informace o odvlhčovačích vlhkosti vzduchu jako například jejich účinnost při vysoušení vlhkých staveb. Možnosti dlouhodobého pronájmu přístrojů. Pobočka v Liberci, Prostějově. Pro zbytek ČR je možné využít zásilkovou službu.

Čističky vzduchu

čistička vzduchu, ionizator, zdrava lahev, Airbi – Čističky a zvlhčovače vzduchu, ionizátory, ventilátory a cirkulátory. Robotické vysavače, odšťavňovače ovoce a zeleniny. Zdravé lahve a temroobaly pro školáky, studenty i seniory. Produkty pro zdraví život.

Zvlhčovače vzduchu

zvlhčovač, odvlhčovač, vzduchu, dantherm, vlkhost – Specializovaný e-shop prodávající zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu Dantherm, Kruger, DehuTech, Brune, topidla Master. Měření a regulace vlhkosti a teploty. Velmi kvalitní technika. Vyzkoušejte sami!!

Načítání trvalo 2.2882 sekund.