+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pec na olej

Klíčová slova: kotel na olej, pece, vytápění

E-mail: explinien@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2012

Popis: Vysoce kvalitní hořáky značky Olusterm fungující na osvědčené technologii produkující maximální teplotu za minimální spotřeby paliva. Výjimečně nízké emise škodlivých plynů, výkon a nejvyšší kvalita za výhodnou cenu. Jejich montáž a údržba je rychlá a jednoduchá.

Web: www.olusterm.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla

topení, vytápění, tepelná čerpadla, klimatizace – Tepelná čerpadla – topení a ohřev vody vhodný pro rodinné domy , rekonstrukce i nízkoenergetické bydlení. Tepelná čerpadla, vrty, kolektory, vytápění systémem země-voda a vzduch voda pro rodinné domy. Použití čerpadel jako klimatizace v létě při součastném vytápění bazénů a ohřevu TUV.

Ventilátor-expert

vzduchotechnika, ventilátory – Internetový obchod se vzduchotechnikou a ventilátory. Kompletní sortiment z oblasti vzduchotechniky, ventilátory, stropní ventilátory, radiální a axiální ventilátory. Vzduchovody jak plastové tak kovové a mnoho další.

Aluflex

vzduchotechnika, aluflex, aluvac, sonoflex, sonova – Sestavíme Vám projektovou dokumentaci přesně podle Vašich představ a požadavků. Součástí projektů jsou i jejich cenové kalkulace a množstevní slevy a akční nabídky. Pokud jste nenašli v našem sortimentu co jste potřebovali bez problémů se na nás obraťte a my Vám vyjdeme vstříc, protože náš tým pracuje na maximum. Zboží dodáváme rychle a spolehlivě. Stavíme na kvalitu za rozumnou cenu.

Načítání trvalo 0.1482 sekund.