+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Proklima

Klíčová slova: větrání, klimatizace

E-mail: proklima@proklima.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2007

Popis: Firma PROKLIMA vznikla v roce 1989 jako malé výrobní družstvo zabývající se zpočátku pouze montáží (hotel ATRIUM nyní HILTON) a servisem (hote FORUM nyní CORINTHIA TOWER, Vysoká škola SNB, Filmové studio Barrandov). V roce 1992 se družstvo transformovalo na spol s.r.o. s jediným společníkem p. Emanuelem Šrámem jako jednatelem a takto je zapsána v obchodním rejstříku od března 1993.

Web: www.proklima.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla Goodman

tepelná čerpadla, tepelné čerpadlo, klimatizace, – Prodej, instalace a servis kvalitních tepelných čerpadel založených na principu vzduch/voda a vzduch/vzduch. Výhradní obchodní zastoupení špičkového výrobce tepelných čerpadel americké firmy Goodman.

Látky na patchwork

Látky na patchwork – Patchwork je velmi populární a krásná metoda šití, při které dokáže i amatér vytvořit originální povlaky na polštářky, deky a přikrývky. K patchworku Vám postačí jehla, nit a kvalitní bavlněné látky na patchwork.

Klimatizace do bytu

klimatizace – Klimatizace do bytu jsou skvělou volbou jak v létě ochladit Váš dům či byt a v zimě jej naopak vyhřát. Moderní klimatizace slouží k mnoha účelům, z nichž hlavní je, jak je všem známo ochlazení vzduchu v bytu či domě.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.