+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Proklima

Klíčová slova: větrání, klimatizace

E-mail: proklima@proklima.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2007

Popis: Firma PROKLIMA vznikla v roce 1989 jako malé výrobní družstvo zabývající se zpočátku pouze montáží (hotel ATRIUM nyní HILTON) a servisem (hote FORUM nyní CORINTHIA TOWER, Vysoká škola SNB, Filmové studio Barrandov). V roce 1992 se družstvo transformovalo na spol s.r.o. s jediným společníkem p. Emanuelem Šrámem jako jednatelem a takto je zapsána v obchodním rejstříku od března 1993.

Web: www.proklima.cz

Další související informace

Klimatizace do bytu

Klimatizace, klimatizace do bytu, mobilní klima – Klimatizace do bytu od firmy MIDEA se vyrábějí ve variantách SPLIT a MULTISPLIT (klimatizování jedné nebo více místností). Zástupce MIDEA pro ČR KLIMA RAPID zajistí dodávku včetně montážních prací, údržby a kompletního servisu.

Látky na patchwork

Látky na patchwork – Patchwork je velmi populární a krásná metoda šití, při které dokáže i amatér vytvořit originální povlaky na polštářky, deky a přikrývky. K patchworku Vám postačí jehla, nit a kvalitní bavlněné látky na patchwork.

Zvlhčovače vzduchu

zvlhčovač, odvlhčovač, vzduchu, dantherm, vlkhost – Specializovaný e-shop prodávající zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu Dantherm, Kruger, DehuTech, Brune, topidla Master. Měření a regulace vlhkosti a teploty. Velmi kvalitní technika. Vyzkoušejte sami!!

Načítání trvalo 0.0651 sekund.