+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Proklima

Klíčová slova: větrání, klimatizace

E-mail: proklima@proklima.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2007

Popis: Firma PROKLIMA vznikla v roce 1989 jako malé výrobní družstvo zabývající se zpočátku pouze montáží (hotel ATRIUM nyní HILTON) a servisem (hote FORUM nyní CORINTHIA TOWER, Vysoká škola SNB, Filmové studio Barrandov). V roce 1992 se družstvo transformovalo na spol s.r.o. s jediným společníkem p. Emanuelem Šrámem jako jednatelem a takto je zapsána v obchodním rejstříku od března 1993.

Web: www.proklima.cz









Další související informace

Dřevěný nábytek z masívu

výroba nábytku, nábytek, bydlení, domov – Jelínek.eu se specializuje na výrobu moderního nábytku z masivního dřeva. Vaši ložnici vybaví luxusní postelí z bukového nebo dubového dřeva a pomůže vybrat vhodnou zdravotní matraci včetně roštů. Kvalita, spolehlivost!

Rekuperace

Rekuperace, čerpadla, větrání – Rekuperační jednotka je zařízením, které musí trvale zajistit potřebnou výměnu vzduchu – větrání v pobytových prostorech. Musí pracovat spolehlivě, s velkou účinností, tiše a levně. Rekuperace Paul je nejlépe tepelně izolovaná rekuperační jednotka na trhu.

Sonoflex

vzduchotechnika, aluflex, aluvac, sonoflex, sonova – Pokud jste nenašli v našem sortimentu co jste potřebovali bez problémů se na nás obraťte a my Vám vyjdeme vstříc, protože náš tým pracuje na maximum. Zboží dodáváme rychle a spolehlivě. Stavíme na kvalitu za rozumnou cenu.

Načítání trvalo 0.0782 sekund.