+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Servis chlazení Matějíček

Klíčová slova: opravy,Bitzer,Copeland,Daikin,Dorin, Refcomp,

E-mail: matejicek@polna.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2012

Popis: Oprava chladících kompresorů pístových i šroubových. Bitzer, Copeland, Daikin, Dorin, Refcomp, Frascold. Prodej a montáž tepelných čerpadel. Dodávky, montáž a servis průmyslového chlazení a kompresorů, klimatizace a tepelných čerpadel

Web: www.matejicek-polna.cz/

Další související informace

Neosolar - energie a úsp

solární panely, fotovoltaika, tepelná čerpadla – Neosolar, zelená úsporám - využíváme alternativní zdroje energie. Specializujeme se na solární panely a systémy pro ohřev vody, fotovoltaiku - energii ze slunce, tepelná čerpadla, vzduchotechniku, sezónní ohřev bazénů.

Vzduchotechnika.Sorke.eu

vzduchotechnické jednotky, vzduchotechnika – Specializovaný obchod nabízející vzduchotechnické jednotky, vzduchotechnická zařízení, ventilátory, rekuperační jednotky, klimatizační jednotky, chladící jednotky, ohřívače vzduchu a další komponenty vzduchotechniky.

Rekuperace

Rekuperace, čerpadla, větrání – Rekuperační jednotka je zařízením, které musí trvale zajistit potřebnou výměnu vzduchu – větrání v pobytových prostorech. Musí pracovat spolehlivě, s velkou účinností, tiše a levně. Rekuperace Paul je nejlépe tepelně izolovaná rekuperační jednotka na trhu.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.