+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Servis klimatizace

Klíčová slova: servis klimatizace,oprava klimatizace,údržba klima

E-mail: petr.wenzel@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2012

Popis: Servis klimatizace všech značek. Nejčastěji provádíme servis klimatizací značek LG, Toshiba, Artel, Haier, Acond, Midea, Mitsubishi, Fuji, Coolexpert, Alaska, Panasonic, Samsung. Servis a opravy klimatizace do bytu, kanceláře a serverovny. Mimo servisu klimatizace vám samozřejmě klimatizaci navrhneme a namontujeme.

Web: www.servis-klimatizace.hys.cz

Další související informace

Centrum Motocyklů Ttěrlic

Motobazar, Motorky, Čtyřkolky, Výkup, Servis – Motobazar - prodej a servis ojetých i nových motocylků a čtyřkolek. Dále nabízíme prodej náhradní díly, motooblečení a motodoplňky. Dále vykupujeme ojeté motocykly, nabízíme zimní parkování, kvalitní servis. Nově půjčujeme vozíky.

AutomatickePrevodovky.eu

automatická převodovka, převodovky, oprava, servis – Provádíme kompletní opravy a servis automatických převodovek všech značek a typů. Výměna olejů a filtrů, oprava hydroměřičů a plnění klimatizace. Poskytujeme náhradní díly a repasujeme hydraulické měřiče. Zúročujeme naše zkušenosti od roku 1994.

Prodej a servis počítačů

servis počítačů, ostrava, počítače, opravy pc – Prodej výpočetní techniky, úsporné počítačové sestavy se zárukou 3 roky! Počítačové sestavy na zakázku. Servis počítačů a veškeré služby IT v Ostravě a okolí. Výhodné ceny, rychlé dodání, technická podpora.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.