+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Servis klimatizace

Klíčová slova: servis klimatizace,oprava klimatizace,údržba klima

E-mail: petr.wenzel@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2012

Popis: Servis klimatizace všech značek. Nejčastěji provádíme servis klimatizací značek LG, Toshiba, Artel, Haier, Acond, Midea, Mitsubishi, Fuji, Coolexpert, Alaska, Panasonic, Samsung. Servis a opravy klimatizace do bytu, kanceláře a serverovny. Mimo servisu klimatizace vám samozřejmě klimatizaci navrhneme a namontujeme.

Web: www.servis-klimatizace.hys.cz

Další související informace

IT-bazar.cz

PC bazar, PC servis, Repasované počítače, Servis – Nabízíme repasované a nové levné notebooky, počítače, PC sestavy, použité počítačové komponenty, LCD a monitory. Nabízíme prodej,bazar a servis PC i notebooků všech značek. PC HP, Dell, IBM, Lenovo, Fujitsu-Siemens. Na veškeré zboží od nás je záruka

Klimatizace do bytu

Klimatizace, klimatizace do bytu, mobilní klima – Klimatizace do bytu od firmy MIDEA se vyrábějí ve variantách SPLIT a MULTISPLIT (klimatizování jedné nebo více místností). Zástupce MIDEA pro ČR KLIMA RAPID zajistí dodávku včetně montážních prací, údržby a kompletního servisu.

Servis 24

Servis 24 – Pokud máte nějaký akutní problém nebo otázku, kontaktujte náš servis 24. Jsme na příjmu 24 hodin denně a vždy vás vhodně odkážeme nebo poskytneme skvělou radu. Pokud máte nějaký akutní problém nebo otázku, kontaktujte náš servis 24. Jsme na příjmu 24 hodin denně a vždy vás vhodně odkážeme nebo poskytneme skvělou radu.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.