+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SORKE - vzduchotechnika

Klíčová slova: vzduchotechnika, klimatizace, rekuperace, vytápění

E-mail: info@sorke.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2010

Popis: Společnost SORKE s.r.o. Pardubice se specializuje v oboru vzduchotechnika na úpravy vnitřního prostředí staveb a technologií. Zajišťujeme návrhy a realizace pro oblasti větrání, ohřev vzduchu, teplovzdušné vytápění, klimatizace a chlazení.

Web: www.sorke.eu

Další související informace

Cool spol. s r.o.

klimatizace,chlazení,ventilace,vzduchotechnika – Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti klimatizace a chlazení, od poradenství, přes projekty, dodávky a montáže až po okamžitý záruční a pozáruční servis veškeré klimatizační a chladící techniky.

Klimatizace a Vzt

klimatizace,vzduchotechnika,ventilace,odsávání – Klimatizace a vzduchotechnika.Návrh, dodávka,montáž,servis. Rodiné domy,rekuperace,teplovzdušné vytápění,tepelná čerpadla.Vzduchotechnika do gastronomických zařízení od malých restaurací po velké kuchyně.Průmyslové klimatizace a chlazení.Komplexní služby v oblasti klimatizační techniky,tepelných čerpadel a vzduchotechniky.

Aldes - ventilace

ventilace, rekuperace, centrální vysavače – Ventilace a centrální vysavače od firmy ALDES pro Váš byt, rodinný dům, kancelář nebo výrobu. Dodáváme věškerou ventilaci od centralizovaného odsávání přes rekuperaci až po tepelná čerpadla. Zajistimé realizaci od projektu až po servis. Jsme přímý dovozce pro ČR.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.