+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tepelná čerpadla EKOVY

Klíčová slova: Tepelná čerpadla, podlahové topení

E-mail: ekvy@ekovy.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2012

Popis: Navrhujeme a realizujeme tepelná čerpadla, podlahové topení, ohřev bazénu a regulaci filtrace, alternativní zdroje tepla, solární kolektory, kotle na pelety, krbové výměníky. Mikroprocesorové řízení s ekvitermní regulací.

Web: www.ekovy.eu

Další související informace

Tepelná čerpadla info

tepelná čerpadla, klimatizace – Tepelné čerpadlo odebírá teplo ze země a vzduchu. Díky unikátnímu způsobu odběru tepla má nejvyšší účinnost ze všech topných systémů. Tepelná čerpadla spolu s kvalitním zateplením domů může výrazně snížit náklady na vytápění.

Látky na patchwork

Látky na patchwork – Patchwork je velmi populární a krásná metoda šití, při které dokáže i amatér vytvořit originální povlaky na polštářky, deky a přikrývky. K patchworku Vám postačí jehla, nit a kvalitní bavlněné látky na patchwork.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla – Letošní kruté arktické mrazy a zima jsou podnětem na výběr nejvýhodnějšího systému topení. Ekologickou energii zdarma pro topení a klimatizaci Vám zajistí tepelná čerpadla. Tepelné čerpadlo vzduch voda a jeho cena je jednorázová investice, která se rychle vrátí a pak už jen dlouhá léta vyděláváte.

Načítání trvalo 0.1145 sekund.