+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tepelná čerpadla Goodman

Klíčová slova: tepelná čerpadla, tepelné čerpadlo, klimatizace,

E-mail: info@topimecerpadlem.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2009

Popis: Prodej, instalace a servis kvalitních tepelných čerpadel založených na principu vzduch/voda a vzduch/vzduch. Výhradní obchodní zastoupení špičkového výrobce tepelných čerpadel americké firmy Goodman.

Web: www.topimecerpadlem.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla Remko

tepelná čerpadla, invertorová tepelná čerpadla – Tepelná čerpadla Remko. Dovoz a prodej invertorových tepelných čerpadel. Oficiální dovozce a distributor německého výrobce Remko. Tepelná čerpadla, invertorová tepelná čerpadla, invertory, ivt čerpadla, čerpadla vzduch vzduch.

SORKE - vzduchotechnika

vzduchotechnika, klimatizace, rekuperace, vytápění – Společnost SORKE s.r.o. Pardubice se specializuje v oboru vzduchotechnika na úpravy vnitřního prostředí staveb a technologií. Zajišťujeme návrhy a realizace pro oblasti větrání, ohřev vzduchu, teplovzdušné vytápění, klimatizace a chlazení.

ELEKTROTECHNA s.r.o.

vysoušeče zdiva, odvlhčovače vzduchu, ochlazovače, – Nabízíme kvalitní vzduchotechniku - vysoušeče zdiva, odvlhčovače vzduchu, ochlazovače, ventilátory a přenosné klimatizace se zárukou 3 roky.Odvlhčovače vzduchu jsou až o 60% efektivnější než větrání a topení.

Načítání trvalo 0.0959 sekund.