+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tepelná čerpadla Goodman

Klíčová slova: tepelná čerpadla, tepelné čerpadlo, klimatizace,

E-mail: info@topimecerpadlem.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2009

Popis: Prodej, instalace a servis kvalitních tepelných čerpadel založených na principu vzduch/voda a vzduch/vzduch. Výhradní obchodní zastoupení špičkového výrobce tepelných čerpadel americké firmy Goodman.

Web: www.topimecerpadlem.cz

Další související informace

Ebog CV s.r.o vzduchotech

Klimatizace, vzduchotechnika, montáž klimatizace, – Dodávka klimatizace a vzduchotechniky na klíč. Realizujeme zakázky od projektu přes výrobu, dodávku, montáž a následně také servis těchto zařízení. Zajišťujeme pro své klienty dodávku a montáž veškeré klimatizace, nabízíme široký výběr ventilátorů, realizujeme teplovzdušné vytápění apod.

Tepelná čerpadla

topení, vytápění, tepelná čerpadla, klimatizace – Tepelná čerpadla – topení a ohřev vody vhodný pro rodinné domy , rekonstrukce i nízkoenergetické bydlení. Tepelná čerpadla, vrty, kolektory, vytápění systémem země-voda a vzduch voda pro rodinné domy. Použití čerpadel jako klimatizace v létě při součastném vytápění bazénů a ohřevu TUV.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla – Letošní kruté arktické mrazy a zima jsou podnětem na výběr nejvýhodnějšího systému topení. Ekologickou energii zdarma pro topení a klimatizaci Vám zajistí tepelná čerpadla. Tepelné čerpadlo vzduch voda a jeho cena je jednorázová investice, která se rychle vrátí a pak už jen dlouhá léta vyděláváte.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.