+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tepelná čerpadla vzduch-v

Klíčová slova: tepelná čerpadla vzduch voda, tepelné čerpadlo vzd

E-mail: otisk@otisk-instalace.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2011

Popis: Tepelná čerpadla vzduch-voda představují jednoduché ekonomické a ekologické řešení. Tepelné čerpadlo vzduch-voda Vám může ušetřit nemalé finanční prostředky na vytápění. Tepelná čerpadla vzduch-voda čerpají tepelnou energii ze vzduchu.

Web: www.otisk-instalace.cz/tepelna-cerpadla-vzduch-voda

Další související informace

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Tepelná čerpadla nabízí ekologické a úsporné vytápění. Systém země voda je vhodný k vytápění rodinných domů ve variantě s vrtem nebo zemním kolektorem. Tepelné čerpadlo umožňuje vytápění domů, bazénů, ohřev teplé vody ale také účinnou klimatizaci.

Tepelná čerpadla Vlasák -

Tepelná čerpadla Pardubice, Tepelná čerpadla Hrad – Naše společnost tepelná čerpadla Vlasák Pardubice dodává tepelná čerpadla vzduch voda, zřizuje podlahové vytápění a provádí zemní práce, především cestou pronájmu rypadla JCB 3CX. Tepelná čerpadla Pardubice, to je firma Vlasák.

Tepelné čerpadlo Gemtec

tepelné čerpadlo, tepelná čerpadla – Firma Gemtec Technology, s.r.o. vznikala s cílem postavit levné a kvalitní tepelné čerpadlo. Povedlo se. Nabízíme tepelná čerpadla těchto výkonů – 9KW, 10,5KW a 16KW. Každé tepelné čerpadlo od nás obsahuje značkový EVI Copeland kompresor. Investice do tepelného čerpadla se Vám nejpozději do dvou let vrátí.

Načítání trvalo 0.0523 sekund.