+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Účinnost rekuperace

Klíčová slova: rekuperace

E-mail: rekuperace@email-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Účinnost zpětného získávání tepla se pohybuje v rozmezí 0 až 100%, přičemž 0% účinnosti může nastat, pokud není odpadní vzduch nijak využíván a proudí otevřeným oknem ven. 100% účinnosti nelze v praxi dosáhnout.

Web: www.rekuperace-cz.cz

Další související informace

CLAGE SOBOTKA

půtokové ohřívače, zásobníkové ohřívače – CLAGE SOBOTKA zastoupení pro ČR Průtokové ohřívače vody Zásobníkové ohřívače vody 5 – 15 litrů Podlahové konvektory, podlahové rošty a mřížky. U nás najdete elektronicky řízené průtokové ohřívače vody již do 3,5kW. Průtokový ohřívač zajišťuje maximální hospodárnost a ekonomiku provozu.

Klimatizace do bytu

klimatizace – Klimatizace do bytu jsou skvělou volbou jak v létě ochladit Váš dům či byt a v zimě jej naopak vyhřát. Moderní klimatizace slouží k mnoha účelům, z nichž hlavní je, jak je všem známo ochlazení vzduchu v bytu či domě.

Rekuperace tepla Beam

rekuperace,rekuperace tepla,rekuperace vzduchu – Rekuperace tepla Beam přinese do Vaší domácnosti zdravé prostředí, prostředí bez zápachů, pylu roztočů i jiných alergenů. S rekuperací tepla, kterou dodává společnost BEAM, je možné automaticky udržovat vlhkost v domácnosti mezi 40-60%, aniž by bylo nutné utrácet za další zařízení.

Načítání trvalo 0.1287 sekund.