+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VSM TEPLICE

Klíčová slova: vzduchotechnika,klimatizace,rekuperace,

E-mail: info@vsmteplice.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2008

Popis: Nabízíme ventilátory a příslušenství (ELEKTRODESIGN, SOLER & PALAU, UNIVENT), díly pro vzduchotechniku - potrubí a jednotky. MaR (REMAK, VTS Clima, ATREA), tepelná čerpadla, chlazení, klimatizace. Provádíme prodej, montáž, servis, kontroly a revize.

Web: www.vsmteplice.cz

Další související informace

Cool spol. s r.o.

klimatizace,chlazení,ventilace,vzduchotechnika – Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti klimatizace a chlazení, od poradenství, přes projekty, dodávky a montáže až po okamžitý záruční a pozáruční servis veškeré klimatizační a chladící techniky.

CVB klimatizace a ventilátory

ventilátory,klimatizace, – Společnost CVB s.r.o. se specializuje na realizaci, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Dodávka, montáž a servis klimatizace do každého interiéru. Internetový obchod s ventilátory.

Klimatizacej

Klimatizace, klimatizace lg, klimatizace Toshiba, – Klimatizace - e-shop, prodáváme klimatizace značek LG, Toshiba, Samsung, Sinclair, Daikin, Artel, Carrier. Návrh zdarma, doprava po celé čr zdarma. Klimatizace do bytu, domů a komerčních prostor. Mobilní klimatizace.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.