+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výměníky tepla Vyvíječe páry - SCHIFF und STERN, spol. s r. o.

Klíčová slova: výměníky tepla, vyvíječe páry, výměník tepla

E-mail: mirekpetras@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2012

Popis: Naše společnost vyrábí vyvíječe páry, výměníky tepla a tlakové nádoby, které nacházejí využití především ve zdravotnických zařízení, farmacii a potravinářství. V současné době věnuje společnost podstatnou část své kapacity a pozornosti prodeji vyvíječů čisté páry, které nacházejí své využití především ve zdravotnických zařízení, farmacii, potravinářství. Také vyrábíme výměníky tepla, tlakové nádoby a komponenty strojírenského charakteru.

Web: www.schiffstern.cz

Další související informace

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

THERMIS, spol. s r.o.

vykurovanie, zdravotechnika, merače tepla, vodomer – vykurovanie,zdravotechnika,inžinierske siete,kotolne,OST,vyregulovanie systémov vykurovania,merače tepla a vodomery. rozvody technologických médií,tepelné izolácie, stavebné práce,úpravy povrchov. THERMIS, spol. s r.o.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.