+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Výměníky tepla Vyvíječe páry - SCHIFF und STERN, spol. s r. o.

Klíčová slova: výměníky tepla, vyvíječe páry, výměník tepla

E-mail: mirekpetras@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2012

Popis: Naše společnost vyrábí vyvíječe páry, výměníky tepla a tlakové nádoby, které nacházejí využití především ve zdravotnických zařízení, farmacii a potravinářství. V současné době věnuje společnost podstatnou část své kapacity a pozornosti prodeji vyvíječů čisté páry, které nacházejí své využití především ve zdravotnických zařízení, farmacii, potravinářství. Také vyrábíme výměníky tepla, tlakové nádoby a komponenty strojírenského charakteru.

Web: www.schiffstern.cz

Další související informace

Opravy, ověřování měřidel

vodoměry, měřiče tepla, bytové vodoměry, renova, v – Přes 50 let pro vás opravujeme vodoměry. Vodoměry a měřiče tepla opravujeme, ověřujeme a kalibrujeme. Vodoměry i měřiče tepla u nás také nakoupíte. Provádíme poradenství, projektovou a montážní činnost. Vodoměry a měřiče tepla.

Květinářství Praha 3

květinářství Praha 3, květiny Praha 3, Praha 3 – Květinářství Praha 3: Květiny hrnkové i řezané, dárkové předměty, moderní i klasické úpravy květinových výrobků, svatební květiny, smuteční aranžmá a věnce. Květiny, svatební kytice a jiné objednané květinové vazby rozvezeme po celé Praze

Načítání trvalo 0.0630 sekund.