+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysoušení Remko

Klíčová slova: vysoušecí agregáty, vysoušení, vysoušeče, remko

E-mail: info@vysouseni-rk.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2009

Popis: Vysoušeče a odvlhčovače Remko. Dovoz a prodej vysoušecí techniky, mobilních a stacionárních vysoušečů německého výrobce Remko.Mobilní a stacionární odvlhčovače. Německé odvlhčovače a vysoušeče zdiva Remko nabízí řešení problémů s vlhkostí ať už se jedná o jakýkoliv prostor. U nás najdete kompletní sortiment výrobků Remko - od domácích odvlhčovačů vzduchu s vynikajícím poměrem užitná hodnota/cena až k profesionálním vysoušečům zdiva určeným pro boj s následky povodní.

Web: vysouseni-rk.cz

Další související informace

Mobilní klimatizace

mobilní klimatizace do bytů,Chigo,Zibro,infrasauny – Internetový obchod zabývající se prodejem mobilních klimatizací značek Chigo a Zibro. Funkce klimatizací - chlazení, topení, ionizér, odvlhčovač a nízká hladina hluku. Prodej kvalitních saun a infra saun.

Klimatizace do bytu

Klimatizace, klimatizace do bytu, mobilní klima – Klimatizace do bytu od firmy MIDEA se vyrábějí ve variantách SPLIT a MULTISPLIT (klimatizování jedné nebo více místností). Zástupce MIDEA pro ČR KLIMA RAPID zajistí dodávku včetně montážních prací, údržby a kompletního servisu.

Rekuperace

Rekuperace, čerpadla, větrání – Rekuperační jednotka je zařízením, které musí trvale zajistit potřebnou výměnu vzduchu – větrání v pobytových prostorech. Musí pracovat spolehlivě, s velkou účinností, tiše a levně. Rekuperace Paul je nejlépe tepelně izolovaná rekuperační jednotka na trhu.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.