+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysoušení Remko

Klíčová slova: vysoušecí agregáty, vysoušení, vysoušeče, remko

E-mail: info@vysouseni-rk.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2009

Popis: Vysoušeče a odvlhčovače Remko. Dovoz a prodej vysoušecí techniky, mobilních a stacionárních vysoušečů německého výrobce Remko.Mobilní a stacionární odvlhčovače. Německé odvlhčovače a vysoušeče zdiva Remko nabízí řešení problémů s vlhkostí ať už se jedná o jakýkoliv prostor. U nás najdete kompletní sortiment výrobků Remko - od domácích odvlhčovačů vzduchu s vynikajícím poměrem užitná hodnota/cena až k profesionálním vysoušečům zdiva určeným pro boj s následky povodní.

Web: vysouseni-rk.cz

Další související informace

Klimatizace do bytu

Klimatizace, klimatizace do bytu, mobilní klima – Klimatizace do bytu od firmy MIDEA se vyrábějí ve variantách SPLIT a MULTISPLIT (klimatizování jedné nebo více místností). Zástupce MIDEA pro ČR KLIMA RAPID zajistí dodávku včetně montážních prací, údržby a kompletního servisu.

Aluflex

vzduchotechnika, aluflex, aluvac, sonoflex, sonova – Sestavíme Vám projektovou dokumentaci přesně podle Vašich představ a požadavků. Součástí projektů jsou i jejich cenové kalkulace a množstevní slevy a akční nabídky. Pokud jste nenašli v našem sortimentu co jste potřebovali bez problémů se na nás obraťte a my Vám vyjdeme vstříc, protože náš tým pracuje na maximum. Zboží dodáváme rychle a spolehlivě. Stavíme na kvalitu za rozumnou cenu.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.