+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysoušení Remko

Klíčová slova: vysoušecí agregáty, vysoušení, vysoušeče, remko

E-mail: info@vysouseni-rk.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2009

Popis: Vysoušeče a odvlhčovače Remko. Dovoz a prodej vysoušecí techniky, mobilních a stacionárních vysoušečů německého výrobce Remko.Mobilní a stacionární odvlhčovače. Německé odvlhčovače a vysoušeče zdiva Remko nabízí řešení problémů s vlhkostí ať už se jedná o jakýkoliv prostor. U nás najdete kompletní sortiment výrobků Remko - od domácích odvlhčovačů vzduchu s vynikajícím poměrem užitná hodnota/cena až k profesionálním vysoušečům zdiva určeným pro boj s následky povodní.

Web: vysouseni-rk.cz

Další související informace

Montáž vzduchotechniky

Klimatizace, vzduchotechnika, montáž, servis. – Zabýváme se montáží a servisy vzduchotechnických zařízení a klimatizací do soukromých, technických a komerčních budov. Firma funguje s více než 15 letou tradicí a spolupracuje s mnoha významnými partnery na poli bankovnictví, výroby nebo veřejných služeb.

Klimatizace do bytu

klimatizace – Klimatizace do bytu jsou skvělou volbou jak v létě ochladit Váš dům či byt a v zimě jej naopak vyhřát. Moderní klimatizace slouží k mnoha účelům, z nichž hlavní je, jak je všem známo ochlazení vzduchu v bytu či domě.

Aluvac

vzduchotechnika, aluflex, aluvac, sonoflex, sonova – Pokud jste nenašli v našem sortimentu co jste potřebovali bez problémů se na nás obraťte a my Vám vyjdeme vstříc, protože náš tým pracuje na maximum. Zboží dodáváme rychle a spolehlivě. Stavíme na kvalitu za rozumnou cenu.

Načítání trvalo 0.0817 sekund.