+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VYTOZ-EKO, spol. s r.o.

Klíčová slova: Ventilační turbína, závlahové systémy, odvětrání.

E-mail: vytozeko@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: Česká firma VYTOZ - EKO, společnost s ručením omezeným se zabývá vývojem, výrobou a prodejem ventilačních turbín a instalací automatických závlahových systémů. Vyrábíme kvalitní české turbíny s ochranou známkou ZLT. Všechny naše ventilační turbíny jsou zkoušeny dle předpisů ve zkušební laboratoři VVUÚ, a.s. Ostrava-Radvanice. Tyto předpisy jsou závazné pro všechny výrobce a dovozce ventilačních turbin území ČR. Při instalaci závlahových systémů používáme profesionální techniku firmy Torro, která již od roku 1914 vyvýjí a zdokonaluje zařízení, která pomáhají udržovat a šetřit životní prostředí. Součástí výrobního programu jsou kromě závlahových systémů také stroje pro údržbu travnatých ploch.

Web: www.vytozeko.cz

Další související informace

Aquapost Kolařík Ondřej

Automatické závlahové systémy, realizace zahrad – Automatické závlahové systémy na míru po celé ČR pro zahrady, sportovní plochy, golfové hřiště a jiné. Nabízíme: Projekci a realizaci zavlažovacích systémů na klíč, kompletní technickou podporu při projekci i realizaci, otevřenou a aktivní spolupráci při vytváření díla, trvalý servis dle ústního, či písemného ujednání a mnohem více!

HQ Line

solární systémy, solární energie – Zajímá Vás nevyčerpatelná solární energie a máte zájem se o ní dovědět více? Nebo uvažujete o instalaci solárního systému pro ohřev užitkové vody, vytápění či ohřev bazénu? Přemýšlíte o instalaci a provozování sluneční elektrárny?

Regálové systémy

regály a regálové systémy, skladové systémy – Nabízíme širokou škálu produktů z oblasti vybavení skladů, dílen, hobbymarketů a užitkových vozidel. Mimo jiné: regály a regálové systémy, skladové systémy, regálové systémy pro ukládání nástrojů, paletové regály, policové regály, regálové plošiny, patrové sklady aj.

Načítání trvalo 3.1785 sekund.