+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VYTOZ-EKO, spol. s r.o.

Klíčová slova: Ventilační turbína, závlahové systémy, odvětrání.

E-mail: vytozeko@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: Česká firma VYTOZ - EKO, společnost s ručením omezeným se zabývá vývojem, výrobou a prodejem ventilačních turbín a instalací automatických závlahových systémů. Vyrábíme kvalitní české turbíny s ochranou známkou ZLT. Všechny naše ventilační turbíny jsou zkoušeny dle předpisů ve zkušební laboratoři VVUÚ, a.s. Ostrava-Radvanice. Tyto předpisy jsou závazné pro všechny výrobce a dovozce ventilačních turbin území ČR. Při instalaci závlahových systémů používáme profesionální techniku firmy Torro, která již od roku 1914 vyvýjí a zdokonaluje zařízení, která pomáhají udržovat a šetřit životní prostředí. Součástí výrobního programu jsou kromě závlahových systémů také stroje pro údržbu travnatých ploch.

Web: www.vytozeko.cz

Další související informace

Výroba regálů a regálovýc

regály, regálové systémy, police, policové systémy – Regály a regálové systémy - vyrábíme regály pro široké použití. Zajišťujeme také výrobu průmyslových regálů a regálových systémů (paletové regály, policové regály, vložená podlaží atd.) za výhodné ceny. Pro více informací volejte tel. 467 002 111

Řídící systémy

Řídící systémy, měření a regulace, Digicontrol, Am – Patříme mezi prestižní dodavatele inženýrských služeb v oblasti informačních a automatizovaných systémů řízení. Mezi naše služby patří řídící systémy pro průmyslovou automatizaci, integrované systémy řízení, měření a regulace (MaR). Využíváme techniku od renomovaných výrobců, jako např. Digicontrol, Amit.

MHM - Šperky Swarovski provizní systém

Provizní systémy, Partnerské programy, Affiliate – Affiliate program oficiálního výrobce šperků s krystaly Swarovski. Provize z prodeje a platba za proklik z banneru. Vstupní provize do systému 75,-Kč. Podpora víceůrovňových provizí do 3. úrovně.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.