+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VYTOZ-EKO, spol. s r.o.

Klíčová slova: Ventilační turbína, závlahové systémy, odvětrání.

E-mail: vytozeko@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: Česká firma VYTOZ - EKO, společnost s ručením omezeným se zabývá vývojem, výrobou a prodejem ventilačních turbín a instalací automatických závlahových systémů. Vyrábíme kvalitní české turbíny s ochranou známkou ZLT. Všechny naše ventilační turbíny jsou zkoušeny dle předpisů ve zkušební laboratoři VVUÚ, a.s. Ostrava-Radvanice. Tyto předpisy jsou závazné pro všechny výrobce a dovozce ventilačních turbin území ČR. Při instalaci závlahových systémů používáme profesionální techniku firmy Torro, která již od roku 1914 vyvýjí a zdokonaluje zařízení, která pomáhají udržovat a šetřit životní prostředí. Součástí výrobního programu jsou kromě závlahových systémů také stroje pro údržbu travnatých ploch.

Web: www.vytozeko.cz

Další související informace

Tetronik systémy

docházkové systémy, stravovací, přístupové, systém – Vývoj a výroba systému pro evidenci docházek, přístupových systémů a stravovacích systémů. Zabýváme se především vývojem a výrobou docházkových, přístupových a stravovacích systémů. Dále se zabýváme vývojem a výrobu elektronických kontrolních, vyvolávacích, objednávacích, registračních a jiných systémů.

Aquapost Kolařík Ondřej

Automatické závlahové systémy, realizace zahrad – Automatické závlahové systémy na míru po celé ČR pro zahrady, sportovní plochy, golfové hřiště a jiné. Nabízíme: Projekci a realizaci zavlažovacích systémů na klíč, kompletní technickou podporu při projekci i realizaci, otevřenou a aktivní spolupráci při vytváření díla, trvalý servis dle ústního, či písemného ujednání a mnohem více!

Lomanco ventilační turbín

Lomanco hlavice, ventilační turbína, ventilace, od – Odvětrání prostor ventilačními turbínami Lomanco,VIV a hybridním ventilátorem HV-profi. Odvětrání panelových domů.Odvětrání rodinných domů. Odvětrání střech,výrobních hal a nebytových prostor.Větrací systémy.Odvětrání komínu.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.