+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vzduchotechnika.Sorke.eu

Klíčová slova: vzduchotechnické jednotky, vzduchotechnika

E-mail: sorke-eu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2011

Popis: Specializovaný obchod nabízející vzduchotechnické jednotky, vzduchotechnická zařízení, ventilátory, rekuperační jednotky, klimatizační jednotky, chladící jednotky, ohřívače vzduchu a další komponenty vzduchotechniky.

Web: vzduchotechnika.sorke.eu

Další související informace

UNIVENT CZ, s.ro.

ventilátor, ventilace, ventilator, vzduchotechnika – Dodáváme kvalitní ventilátory pro domácnost i pro průmysl za rozumné ceny, montážní materiál, klimatizace, vzduchovody, flexibilní potrubí a ostatní vzduchotechnické zboží vše možné objednat na našem E-shopu.

Klimatizace do bytu

Klimatizace, klimatizace do bytu, mobilní klima – Klimatizace do bytu od firmy MIDEA se vyrábějí ve variantách SPLIT a MULTISPLIT (klimatizování jedné nebo více místností). Zástupce MIDEA pro ČR KLIMA RAPID zajistí dodávku včetně montážních prací, údržby a kompletního servisu.

Zvlhčovače vzduchu

zvlhčovač, odvlhčovač, vzduchu, dantherm, vlkhost – Specializovaný e-shop prodávající zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu Dantherm, Kruger, DehuTech, Brune, topidla Master. Měření a regulace vlhkosti a teploty. Velmi kvalitní technika. Vyzkoušejte sami!!

Načítání trvalo 0.1274 sekund.