+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vzduchotechnika VKS Praha

Klíčová slova: vzduchotechnika Praha, prodej, servis, montáže.

E-mail: info@vkspraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2009

Popis: Vzduchotechnika - VKS Praha nabízí dodávku, montáž a servis vzduchotechniky, opravy a repase, posudky, poradenskou činnost, montáž a servis klimatizací TOSHIBA, HITACHI a DAIKIN, automatickou regulaci, měření výkonu a regulování zařízení, izolaci, kontroly a revize protipožárních klapek, rekonstrukce větrání panelových domů.

Web: www.vzduchotechnika-vkspraha.cz/

Další související informace

Motorové pily a sekačky D

servis, prodej, zahradní technika, lesní technika, – Autorizovaný servis a prodej zahradní a lesní techniky již 16 let. Provádíme záruční i pozáruční opravy, broušení řetězů pil a nožů sekaček a vlastníme certifikace firem Solo, Werco, Stihl, Gardena, MTD, Brill, Dolmar, Husquarna a dalších.

Jak prodávat služby

služby, servis, opravy, prodej, překonat – Praktický návod, jak získat nové zákazníky a přesvědčit je k nákupu vašich služeb, i když nejste nejlevnější. Praktické postupy, články a zkušenosti z praxe.

Nové byty na prodej

byty na prodej, byty praha, novostavba, developer – Přehled zajímavých bytů v Praze. Byty v novostavbách. Nové byty na prodej Praha.Lochkov, Uhříněves, Holešovice, Vinoř, Zličín, Štěrboholy a další. Developerské projekty bytových domů v Praze. Byty od velkosti 1+kk.

Načítání trvalo 0.0918 sekund.