+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zvlhčovače vzduchu

Klíčová slova: zvlhčovač, odvlhčovač, vzduchu, dantherm, vlkhost

E-mail: spanysek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2011

Popis: Specializovaný e-shop prodávající zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu Dantherm, Kruger, DehuTech, Brune, topidla Master. Měření a regulace vlhkosti a teploty. Velmi kvalitní technika. Vyzkoušejte sami!!

Web: www.okvzduch.cz

Další související informace

Odvlhčovače REMKO

odvlhčovače, vysouseče, vzduchu, vysoušení – Nabízíme německé odvlhčovače a vysoušeče vzduchu Remko pro bazény, stavby i domácnosti. S výběrem odvlhčovače poradíme, případně vypracujeme kalkulaci pro Váš prostor. Doprava je zdarma, po Praze vlastním rozvozem.

Odvlhčovače vzduchu

Odvlhčovače vzduchu, Vysoušeč vlhkosti – Odvlhčovače vzduchu, vysoušeče vlhkosti od firmy SEN - vysoušecí technika, s.r.o. Poradíme vám, jaký odvlhčovač vzduchu nejlépe vyřeší váš problém s vlhkostí. Nejenže vysoušeče vlhkosti prodáváme, pronajímáme, ale také zajišťujeme montáž, servis

Čističky vzduchu

čistička vzduchu, ionizator, zdrava lahev, Airbi – Čističky a zvlhčovače vzduchu, ionizátory, ventilátory a cirkulátory. Robotické vysavače, odšťavňovače ovoce a zeleniny. Zdravé lahve a temroobaly pro školáky, studenty i seniory. Produkty pro zdraví život.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.