+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zvlhčovače vzduchu

Klíčová slova: zvlhčovač, odvlhčovač, vzduchu, dantherm, vlkhost

E-mail: spanysek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2011

Popis: Specializovaný e-shop prodávající zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu Dantherm, Kruger, DehuTech, Brune, topidla Master. Měření a regulace vlhkosti a teploty. Velmi kvalitní technika. Vyzkoušejte sami!!

Web: www.okvzduch.cz

Další související informace

SORKE - ventilátory

ventilátory, ohřívače vzduchu, vzduchotechnika – Specializovaný obchod nabízející vzduchotechniku, ventilátory, ohřívače vzduchu, rekuperační a chladící jednotky. Zajišťujeme také návrhy a realizace pro oblasti větrání, ohřev vzduchu, teplovzdušné vytápění, klimatizace a chlazení.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Odvlhčovače vzduchu

odvlhčovače vzduchu, vysúšače – AZING s.r.o. - Predaj odvlhčovačov vzduchu pre domáce, profesionálne a priemyselné využitie. Na našej stránke nájdete bohatú cenovú ponuku a určite si prídete na svoje každý, či už je to odvlhčovač resp. vysušovač pre byty, domy, sklady, garáže, stavby a pod.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.