+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

klimatizace ASSA SR

Klíčová slova: alarmy, zabezpečovací systémy, klíma LG, com klíma

E-mail: assa@assa.sk

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2012

Popis: Moderíá klíma LG. Opravy a servis klimatizace. Nevíte, která klíma je pro Vás nejvhodnejší? Nabízíme Vám poradenství a výběr z nejmodernejší klimatizace LG. Oblíbený obraz na stene, který Vám zároveň ochladí vzduch. Alarmy Jablotron, bezpečnostní systémy pro Váš klid. Cenovo dostupné pro všechny. Alarmy Jablotron, s kterými máte svůj majetek pod dohledem. Centrální vysavače CYCLOVAC pro Vaše pohodlí. Už nemusíte tahat vysavač pořád sebou. Nabízíme Vám kvalitní montáž a pravidelný servis na všechny produkty – klíma, alarmy, centrální vysavače.

Web: assa.sk

Další související informace

Alarmy do domu

alarmy, do, domů, bezpečnostní, fólie – Provádíme montáž a servis alarmů do domů bytů a chat. Dále u nás lze objednat montáž a servis kamerových a docházkových systémů a bezpečnostních fólií na okna. Pro výrobky firmy Jablotron máme osvědčení pro montáž a jsme výrobcem doporučováni jako montážní firma pro Prahu 9.

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Načítání trvalo 0.2497 sekund.