+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimavazy.cz

Klíčová slova: klimavázy, skleněné nádoby, orchideje, phalenopsis

E-mail: klimavazy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2008

Popis: Prodej a výroba skleněných nádob pro pěstování orchidejí phalenopsis v hydroponii. Ručně vyráběné vázy různých tvarů pro zkrášlení vašeho domu, bytu či kanceláře.Prodej a výroba skleněných nádob pro pěstování orchidejí phalenopsis v hydroponii. Ručně vyráběné vázy různých tvarů pro zkrášlení vašeho domu, bytu či kanceláře.

Web: www.klimavazy.cz

Další související informace

Sklenářství Brno

sklenářství, brno, skleněné stěny, barevná skla – Sklenářství Brno Rosprim, provádíme veškeré sklenářské práce do celé České republice, mezi naši hlavní náplň patří celoskleněné stěny,zasklívání, celoskleněné dveře. Jako doplňkovou službu nabízíme barevná skla.

Skleněné schody

skleněné schody, skleněné schodiště, schody – Skleněné schody a skleněné schodiště, Skleněné schody z z pochozího skla typu Conner. Skleněné schody a skleněné schodiště jsou nedílnou součástí moderních bytových prostorů. Vřetenové, lomené a přímé skleněné schody a skleněné schodiště.

Primus s.r.o

prepravky, palety, kontajnery, nádoby, regály – Predaj prepraviek, paletových nádob, odpadových nádob, paliet, paletových boxov, kontajnerov, kufrov, zásobníkov, regálov, a ďalšieho manipulačného tovaru. Poskytovanie kvalitných produktov od svetových výrobcov

Načítání trvalo 0.0773 sekund.