+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimavazy.cz

Klíčová slova: klimavázy, skleněné nádoby, orchideje, phalenopsis

E-mail: klimavazy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2008

Popis: Prodej a výroba skleněných nádob pro pěstování orchidejí phalenopsis v hydroponii. Ručně vyráběné vázy různých tvarů pro zkrášlení vašeho domu, bytu či kanceláře.Prodej a výroba skleněných nádob pro pěstování orchidejí phalenopsis v hydroponii. Ručně vyráběné vázy různých tvarů pro zkrášlení vašeho domu, bytu či kanceláře.

Web: www.klimavazy.cz

Další související informace

Nerez Svoboda s.r.o. - ne

nerezová výroba, nerezové zábradlí, skleněné zábra – Firma se zaměřuje na kusovou i sériovou výrobu z nerezu, hliníku, mosazi a oceli. Vyrábíme nerezové, skleněné či hliníkové zábradlí a schodišťe, zhotovíme brány, ploty, dveře, mříže, bytové doplňky, madla, atd. Svařujeme a povrhově upravujeme kovy.

Vánoční ozdoby

Skleněné vánoční ozdoby, vánoční ozdoby, vánoční o – Luxusní vánoční ozdoby a dekorace na stromeček. Tradiční české skleněné vánoční ozdoby Glassor jsou vyráběny ručně a s největší pečlivostí. Dopřejte si opět kouzelné Vánoce, jako když jste byli malými dětmi. Skleněné vánoční dekorace Glassor.

Skleněné dveře

dveře, skleněné dveře, celoskleněné stěny, stavebn – Nabízíme široký sortiment dveří, zárubní a stavebních pouzder. Stavební pouzdra lze objednat přes internetový obchod nebo telefonicky na naší infolince. Garantujeme nízké ceny, s montáží a dopravou po celé České republice zdarma.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.