+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Klimavazy.cz

Klíčová slova: klimavázy, skleněné nádoby, orchideje, phalenopsis

E-mail: klimavazy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2008

Popis: Prodej a výroba skleněných nádob pro pěstování orchidejí phalenopsis v hydroponii. Ručně vyráběné vázy různých tvarů pro zkrášlení vašeho domu, bytu či kanceláře.Prodej a výroba skleněných nádob pro pěstování orchidejí phalenopsis v hydroponii. Ručně vyráběné vázy různých tvarů pro zkrášlení vašeho domu, bytu či kanceláře.

Web: www.klimavazy.cz

Další související informace

Expanzní systémy

reflex cz, expanzní nádoby, odplyňovací zařízení – Reflex CZ s.r.o.: evropská špička v oboru expanzních systémů - expanzní nádoby a expanzní automaty, výměníky tepla, odplyňovací zařízení, zásobníkové ohřívače vody, akumulační zásobníky i solární systémy...

Sklenářství Brno

sklenářství, brno, skleněné stěny, barevná skla – Sklenářství Brno Rosprim, provádíme veškeré sklenářské práce do celé České republice, mezi naši hlavní náplň patří celoskleněné stěny,zasklívání, celoskleněné dveře. Jako doplňkovou službu nabízíme barevná skla.

Skleněné stěny JAP

skleněné stěny – Vyrábíme skleněné stěny s vnitřním grafickým motivem nebo látkou. Chcete mít ve své domácnosti písečnou pláž s mořem? Zasněžené vrcholky hor či mystický mlhový opar nad jezerem? Grafosklo je designové sklo s vnitřním grafickým motivem nebo látkou.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.