+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kolej či privat

Klíčová slova: privát, kolej, ubytování, brno, adresa, bydlení

E-mail: info@privat-brno.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2008

Popis: Chystáte se na školu a nevíte, jestli zvolit koleje nebo privát. Web zaměřený na výhody a nevýhody ubytování na koleji či privátu. Kde hledat ubytování, na co si dát pozor a další otázky v přehledné podobě.

Web: www.privat-brno.eu

Další související informace

Hotely v Brně, Brno

Ubytování, Brno, Ubytování v Brně, Hotely – Ubytování a hotely v Brně, České republice, a seznam hotelů v Brně rozdělený podle kategorií, cen a umístění - kromě hotelů a ubytování zde můžete najít odkazy na veškeré informace.

Ubytování Brno

Ubytování v Brně, ubytování Brno, levné ubytování, – Ubytování Brno nabízí srovnání polohy ubytování na mapě při hledání ubytování v Brně v rezervačním systému Ubytování Brno. Rezervace od levného a příjemného ubytování v Brně po luxusní ubytování se vším komfortem

Hotel Royal Ricc v Brně

Hotel Royal Ricc, Brno, ubytování, ubytovani, – Hotel se nachází v samotném centru města Brna na jedné z nejstarších ulic města, tři minuty chůze se od věhlasné gotické katedrály Petrov (foto) nebo malebného Zelného trhu s divadlem Reduta nejstraším ve střední Evropě.K BVV výstavišti se dostanete autem nebo taxi do 10 minut.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.