+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kolej či privat

Klíčová slova: privát, kolej, ubytování, brno, adresa, bydlení

E-mail: info@privat-brno.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2008

Popis: Chystáte se na školu a nevíte, jestli zvolit koleje nebo privát. Web zaměřený na výhody a nevýhody ubytování na koleji či privátu. Kde hledat ubytování, na co si dát pozor a další otázky v přehledné podobě.

Web: www.privat-brno.eu

Další související informace

Hotely v Brně, Brno

Ubytování, Brno, Ubytování v Brně, Hotely – Ubytování a hotely v Brně, České republice, a seznam hotelů v Brně rozdělený podle kategorií, cen a umístění - kromě hotelů a ubytování zde můžete najít odkazy na veškeré informace.

Ubytování v Brně

ubytování, brno, privátní, klidné, parkování – MIJA poskytuje komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC s možností přistýlky. Celková kapacita je 10 lůžek. Parkování ve dvoře. Přímo v místě možnost nákupu smíšeného zboží a sudového vína z Jižní Moravy.

Best Western Premier Hote

hotel brno, kvalitní ubytování, pokoje brno – Best Western Premier Hotel International Brno je luxusní čtyřhvězdičkový hotel, situovaný v historické části Brna, pod Špilberkem. 253 pokojů, 2 restaurace, lobby bar, konferenční služby, gastronomické speciality, moderní fitness a wellness centrum.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.