+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Komíny, krby a krbové příslušenství

Klíčová slova: krby,krb,nerezové komíny,komín,komíny

E-mail: krbystavba@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2013

Popis: Nabízíme mnoho druhů krbů, krbových kamen, krbových vložek a krbového příslušenství. V e-shopu naleznete např. vložky komínů, generátory a regulátory tahu, oválné komíny, rotační hlavice, deflektory a mnoho dalšího.

Web: www.krby-stavba.cz

Další související informace

Krby Ardokeramika

krby – Nabízíme krby a krbová kamna světových výrobců. Otevřeli jsme jedno z nejvybavenějších a největších krbových studií v Evropě. Jsme součástí projektu Studio Rüegg Switzerland pro Českou republiku. Firma Ardo keramika s.r.o. v současné podobě existuje od roku 1994. Hlavní náplní firmy jsou návrhy krbů, kamen, topných systémů a výroba krbů, topných systémů a výroba keramických kachlů a technické keramiky, návrhy a studie interierů, dovoz značek předních evropských výrobců krbových, kamnových vložek a krbových kamen, krby včetně příslušenství.

Kamnářské potřeby

Krby, kamna, krbové kamna, kamnářské potřeby – Naše společnost Vám nabízí velký rozsah výběru kamnářských potřeb. Můžete tu najít nářadí, koše, paravany a další jiné kamnářské potřeby. Společnost vám nabízí potřeby na několik rúzných a nejenom českých druhů krbových kamen. Společnost má i několik akčnách nabídek.

Krby

krby, krbová kamna, krbové vložky, krb – Společnost BAUERS se specializuje především na krby, krbová kamna, kachlová kamna a další. Provedeme Vám kompletní montáž od dopravy po dokončovací práce. Krby do vaší domácnosti. Krby mají to kouzlo, že dokonale podthrhnou a umocní komfort domova

Načítání trvalo 0.0677 sekund.