+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kompostéry GreenGood

Klíčová slova: kompostování, komposter, recyklace odpadu

E-mail: reg@kompostovani-recyklace.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2012

Popis: Kompostéry GreenGood - rychlá a efektivní recyklace potravinových zbytků do 24 hodin. GreenGood kompostér je navržen tak, aby mohl recyklovat všechny potraviny a to i včetně zbytků vařených jídel a syrového masa. Potravinový materiál je v kompostéru vlivem tepla rozkládán na vodu a oxid uhličitý. Díky tomu sníží svůj objem až o 95% a zbylých 5% se promění v kompost. Celý proces funguje maximálně 24 hodin, záleží na druhu organického materiálu, který recyklujeme.

Web: www.kompostovani-recyklace.cz/

Další související informace

Technické Služby

technické služby, odvoz suti, likvidace odpadů – Poskytuje služby komunálního charakteru pro hlavní město Praha, ale i pro obce. Dále pak pro soukromý sektor, ale i pro správy silnic nebo jednotlivé podniky. Provádíme čištění komunikací a zimní údržbu komunikací, úklid komunikací a údržba dopravního značení. Likvidace černých skládek. Pečujeme o zeleň v obcích a městech.

Koše na třídění

koš na třídění prádla odpadu hraček – Originální koš na prádlo, koš na třídění prádla, koš na tříděný odpad, koš na hračky, koš na třídění hraček, koš na lůžkoviny, koš na čisté prádlo k žehlení, úložné prostory (peřiňák). 100% český výrobek.

Výkup kovového odpadu Ost

Výkup kovového odpadu Ostrava – Mezi služby, které společnost KOVOŠROT-MORAVIA CZ a.s. nabízí, patří výkup barevných kovů a železa, zpracování kovů, demontáž a likvidace větších technologických celků. Vykupuje také kovy od firem, disponuje s vlastními nákladními vozidly.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.