+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kompostéry GreenGood

Klíčová slova: kompostování, komposter, recyklace odpadu

E-mail: reg@kompostovani-recyklace.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2012

Popis: Kompostéry GreenGood - rychlá a efektivní recyklace potravinových zbytků do 24 hodin. GreenGood kompostér je navržen tak, aby mohl recyklovat všechny potraviny a to i včetně zbytků vařených jídel a syrového masa. Potravinový materiál je v kompostéru vlivem tepla rozkládán na vodu a oxid uhličitý. Díky tomu sníží svůj objem až o 95% a zbylých 5% se promění v kompost. Celý proces funguje maximálně 24 hodin, záleží na druhu organického materiálu, který recyklujeme.

Web: www.kompostovani-recyklace.cz/

Další související informace

Recyklace skla

recyklace skla – Recyklace skla představuje jeden z technologicky nejjednodušších a zároveň i nejdokonalejších recyklačních koloběhů. Recyklace skla šetří neobnovitelné přírodní zdroje (písek, dolomit, atd.), znamená méně zásahů do přírody a snižuje energetickou náročnost výroby.

Likvidace odpadu

Likvidace nebezpečného odpadu Praha – Likvidace nebezpečného odpadu, likvidace olejů, likvidace suti, likvidace odpadu, likvidace nebezpečného odpadu. Ekologické zpracování bezpečných i nebezpečných odpadů dle vyhlášky o nakládání s odpady 383/2001 Sb.

Odvoz odpadu Praha

Odvoz nebezpečného odpadu Praha, odvoz odpadu – Odvoz nebezpečného odpadu Praha: odvoz suti, odvoz odpadu, odvoz zeminy, odvoz nebezpečného odpadu. Ekologické zpracování bezpečných i nebezpečných odpadů dle vyhlášky o nakládání s odpady 383/2001 Sb.

Načítání trvalo 2.5831 sekund.