+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kompostéry GreenGood

Klíčová slova: kompostování, komposter, recyklace odpadu

E-mail: reg@kompostovani-recyklace.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2012

Popis: Kompostéry GreenGood - rychlá a efektivní recyklace potravinových zbytků do 24 hodin. GreenGood kompostér je navržen tak, aby mohl recyklovat všechny potraviny a to i včetně zbytků vařených jídel a syrového masa. Potravinový materiál je v kompostéru vlivem tepla rozkládán na vodu a oxid uhličitý. Díky tomu sníží svůj objem až o 95% a zbylých 5% se promění v kompost. Celý proces funguje maximálně 24 hodin, záleží na druhu organického materiálu, který recyklujeme.

Web: www.kompostovani-recyklace.cz/

Další související informace

Filtrace oleje

filtrace oleje, recyklace – Zajišťujeme dodávku filtrů na kapaliny a plyny. Navrhneme a vyrobíme filtry na míru vašemu provozu. Dodáme mobilní filtrační zařízení, odlučovače vody, odlučovače oleje, oleje a maziva Statoil. Snižte náklady, recyklujte olej.

Podzemní kontejnery

Podzemní kontejnery,třídění odpadů,sběr odpadů – SSI SCHÄFER - dodavatel moderních technologií pro sběr a třídění odpadů do podzemních zařízení firmy. Nabídka služeb pro výstavbu a servis a reference více než 50 instalovaných zařízení v České republice.

Burza odpadu

odpady,vykup,odpadu,recyklace,burza, odpadu – Web je koncipován jako on-line tržiště s odpady, druhotnými surovinami, informační portál s nabídkami služeb a nových technologií v oblasti odpadového hospodářství a její politiky. Naleznete zde informace z oboru, různé články, zprávy z dění kolem problematiky odpadů.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.